WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Zielonka> 36minut Zielonka
loading

36minut Zielonka nie jest typową siłownią, ale nowoczesnym miejscem gdzie wykonacie kompleksowy i zoptymalizowany czasowo trening obwodowy na sprzęcie MILON.

Trening w klubie jak wskazuje sama nazwa trwa jedynie 36 minut. Ze względu na to, że trening jest tak dobrany aby był maksymalnie intensywny, zadowalające efekty osiąga się ćwicząc rzadziej.

Zaleca się aby wykonywać 2 treningi co 10 dni, tym samym 6 treningów w miesiącu. Jest to zaledwie 3,5 godziny co miesiąc! Jest to możliwe, gdyż ćwiczy się wszystkie kluczowe dla zdrowia partie mięśniowe. Trening wykonywany w 36minut Zielonka pobudza metabolizm, zmuszając znaczną część partii mięśniowych do wysiłku, jednocześnie pobudzając je w tzw. fazie „ekscentrycznej”. Poprawi to wytrzymałość ścięgien oraz mięśni, jak również koordynację nerwowo-mięśniową. Tak więc szybciej się nie da i zaoszczędzony czas będzie można przeznaczyć na równie ważne aktywności.

36minut Zielonka to kameralne studio treningowe posiadające dodatkową strefą rehabilitacji oraz fitnessu. Jest częścią ogólnopolskiej sieci 36minut. Studio jest zlokalizowane w centrum pięknej Zielonki, przy ulicy Jagiellońskiej 6 niedaleko stacji PKP oraz dużego parkingu – jest to dogodna lokalizacja zarówno dla mieszkańców, jak i osób dojeżdżających.

Zielonka też ma swoje 36minut! Siłownia (Zielonka) i fitness (Zielonka) można zamienić na trening typu 36 minut. Taka siłownia (Zielonka Jagiellońska) daje szybkie efekty. Jeśli więc szukasz Zielonka siłownia czy też Zielonka fitness, fitness club Zielonka, siłownia Zielonki, a nawet rehabilitacja Zielonka to ten klub fitness (Zielonka) jest dla Ciebie!

Cennik

Niestety, 36minut Zielonka jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Bardzo polecam to miejsce. Intuicyjny i łatwy w korzystaniu Millon, z którym poradzą sobie nawet osoby początkujące. A do tego duże wsparcie i pomoc trenerów oraz fajna atmosfera. Dzięki Karnetowi Myfitweb Open mogę korzystać z 36 minut oraz Champfit Zielonka za tą samą cenę!

02/02/2018

Trenowałeś w 36minut Zielonka? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do 36minut Zielonka

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej