WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Śródmieście > Akademia Sportów Tygrys i Żuraw
loading

Akademia Sportów Tygrys i Żuraw specjalizuje się w: sztuki walki kung fu oraz sanda, trening z obciążeniem kettlebells oraz trening z masą własnego ciała animal flow i akrobatyka.

Klub mieści się w centrum Warszawy, niedaleko stacji metra Ratusz Arsenał. Akademia Sportów Tygrys i Żuraw to świetnie wyszkolona kadra trenerska. W klubie znajdziecie sportową atmosferę. Akademia Sportów Tygrys i Żuraw skupia 3 marki: Akademia Kung Fu Tygrys i Żuraw, Akademia Kettlebells Warszawa oraz Animal Flow Poland.

Akademia Sportów Tygrys i Żuraw oferuje treningi indywidualne z osobami zainteresowanymi doskonaleniem. Instruktorzy nauczą Was kung fu, obsługi kettlebells, animal flow, bodyweight, ground force method i akrobatyki.

Centrum kettlebell (kettlebell Warszawa) to nie tylko zajęcia z odważnikami kettlebell. I choć to właśnie kettlebells (kettlebell trening) grają tu główną rolę, to zapisać się można także na sanda (Warszawa), kung fu (akademia kung fu, kung fu warszawa). Siłownia Tygrys i Żuraw to świetne zajęcia kettlebell (Warszawa) – to powie Wam każdy, kto choć raz na nich był!

Cennik

Niestety, Akademia Sportów Tygrys i Żuraw jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Świetne zajęcia z kettelbelsami. Polecam te treningi!

31/01/2018

Trenowałeś w Akademia Sportów Tygrys i Żuraw? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Akademia Sportów Tygrys i Żuraw

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej