WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Wawer > Aktywna Strefa
loading

Aktywna Lady Fitness to klub na warszawskiej Białołęce, na ulicy Patriotów 87. Ten klub jest tylko dla kobiet, w programie są też zajęcia dla dzieci. Atmosfera z pewnością jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Cała oferta i wyposażenie dostosowana jest do kobiecych potrzeb i komfortu. Podczas treningu panie poczują się jak na spotkaniu z przyjaciółkami.

Klientki Aktywna Lady Fitness to panie w każdym wieku. Klub oferuje szereg zajęć fitness: odprężających, energetycznych, siłowych, tanecznych. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy pomogą, doradzą, poinstruują rządne fitnessowej wiedzy klientki.

Do wyboru klub ma zajęcia fitness, taniec, salę cardio, siłownię, trening funkcjonalny. W wolnym czasie można pójść do sauny czy solarium i zrelaksować się. Po ciężkim treningu można się też napić kawy z koleżankami w przyjaznej atmosferze.

Lady fitness jest teraz na topie. Lady fitness Club (Aktywna Lady Fitness) jest niczym lady fit. Aktywna Fitness (ladyfitness, fitness Falenica, Aktywna Lady czy też fitness Lady, fitness Wawer siłownia Falenica) to miejsce dla kobiet z pasją.

Aktywna Lady Fitness Warszawa to klub dla pań, które szukają: Falenica siłownia, siłownia Wawer Warszawa, siłownia Józefów, aerobik Wawer, fitness dla kobiet, Wawer fitness, silownia Wawer, a także Aktywna Lady Fitness Falenica, klub lady fit, siłownia Wawer.

Tu zajęcia odchudzające (Warszawa) to nie tylko porządny wycisk, ale też niezła zabawa! Bo fitness (Wawer Warszawa) może być sposobem na życie. Fitness dla kobiet (Warszawa) to zajęcia fitness (Warszawa Radość), na które będziesz chodzić z uśmiechem na twarzy. Nie będziesz musiała się do tego zmuszać! Józefów fitness czy Wawer siłownia (siłownia Warszawa Wawer) nie będą dla Ciebie teraz wyzwaniem.

Efektywny fitness (Anin) czy women fitness daje dużą satysfakcję. Siłownia (Radość),a tym bardziej silownia dla kobiet (Warszawa) i joga (Falenica) będą lekiem na zły nastrój.

Cennik

Niestety, Aktywna Strefa jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Super klub tylko dla kobiet!

31/01/2018

Trenowałeś w Aktywna Strefa? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej