WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Wawer > Aktywna Strefa
loading

Aktywna Lady Fitness to klub na warszawskiej Białołęce, na ulicy Patriotów 87. Ten klub jest tylko dla kobiet, w programie są też zajęcia dla dzieci. Atmosfera z pewnością jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Cała oferta i wyposażenie dostosowana jest do kobiecych potrzeb i komfortu. Podczas treningu panie poczują się jak na spotkaniu z przyjaciółkami.

Klientki Aktywna Lady Fitness to panie w każdym wieku. Klub oferuje szereg zajęć fitness: odprężających, energetycznych, siłowych, tanecznych. Prowadzone są one przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy pomogą, doradzą, poinstruują rządne fitnessowej wiedzy klientki.

Do wyboru klub ma zajęcia fitness, taniec, salę cardio, siłownię, trening funkcjonalny. W wolnym czasie można pójść do sauny czy solarium i zrelaksować się. Po ciężkim treningu można się też napić kawy z koleżankami w przyjaznej atmosferze.

Lady fitness jest teraz na topie. Lady fitness Club (Aktywna Lady Fitness) jest niczym lady fit. Aktywna Fitness (ladyfitness, fitness Falenica, Aktywna Lady czy też fitness Lady, fitness Wawer siłownia Falenica) to miejsce dla kobiet z pasją.

Aktywna Lady Fitness Warszawa to klub dla pań, które szukają: Falenica siłownia, siłownia Wawer Warszawa, siłownia Józefów, aerobik Wawer, fitness dla kobiet, Wawer fitness, silownia Wawer, a także Aktywna Lady Fitness Falenica, klub lady fit, siłownia Wawer.

Tu zajęcia odchudzające (Warszawa) to nie tylko porządny wycisk, ale też niezła zabawa! Bo fitness (Wawer Warszawa) może być sposobem na życie. Fitness dla kobiet (Warszawa) to zajęcia fitness (Warszawa Radość), na które będziesz chodzić z uśmiechem na twarzy. Nie będziesz musiała się do tego zmuszać! Józefów fitness czy Wawer siłownia (siłownia Warszawa Wawer) nie będą dla Ciebie teraz wyzwaniem.

Efektywny fitness (Anin) czy women fitness daje dużą satysfakcję. Siłownia (Radość),a tym bardziej silownia dla kobiet (Warszawa) i joga (Falenica) będą lekiem na zły nastrój.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Aktywna Strefa i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  16,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Obowiązuje na wszystkie zajęcia i siłownię
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  99,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  150,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 127 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Aktywna Strefa. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Aktywna Strefa bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Aktywna Strefa dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Wejściówka na siłownię Falenica
Tylko na myfitweb Wejściówka od 14.00 zł Siłownia

Najbliższe:

13/11/2019 09:00

Opis zajęć:

Wejściówka na siłownię Falenica

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
TBC
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł TBC

Najbliższe:

13/11/2019 09:00

Opis zajęć:

TBC rozpoczynamy rozgrzewką, po której przechodzimy do układów o prostej choreografii oraz ćwiczeń z dużą liczbą powtórzeń. Wykorzystujemy ciężarki, gumy, piłki i stepy. Na zajęciach kształtujemy biodra, pośladki, tylne części ud i ramion, brzuch czy linia biustu. Zajęcia trwają 50 minut.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Pilates
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Pilates

Najbliższe:

14/11/2019 09:00

Opis zajęć:

Pilates to łagodny i delikatny sposób kształtowania ciała. Polega na połączeniu wykonywanych ćwiczeń ze świadomym, prawidłowym oddychaniem. Poprzez wzmacnianie głębokich mięśni brzucha, pleców i miednicy odciążamy kręgosłup, jednocześnie kształtując płaski brzuch. Zajęcia trwają 50 minut.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Super klub tylko dla kobiet!

31/01/2018

Trenowałeś w Aktywna Strefa? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej