Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Dla trenerów, instruktorów fitness i całej branży. Targi FIT EXPO ruszają już w maju

12 kwietnia 2017 13:20

Targi FIT EXPO z roku na rok przyciągają coraz większą publikę. Wydarzenie to serwuje nie tylko praktyczną wiedzę i kontakty, ale też zdrową dawkę kondycji! Spotkanie pod szyldem FIT EXPO dla trenerów, instruktorów fitness i całej branży odbędzie się w Poznaniu od 12 do 15 maja. Myfitweb.com jest patronem medialnym targów.

Dla trenerów, instruktorów fitness i całej branży. Targi FIT EXPO ruszają już w maju Targi FIT-EXPO

Nie ma w Polsce drugiego takiego wydarzania, w którym uczestniczy tak wielu profesjonalnych trenerów i instruktorów. Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku w programie Konwencji zobaczymy programy treningowe, warsztaty z 19 szkół fitness. Kolejna edycja Konwencji to aż 4 strefy AEROBIC & FITNESS, 3 strefy BODY & MIND, 3 strefy TRENERA PERSONALNEGO, 3 strefy WYKŁADOWE. Łącznie będzie około 200 lekcji i wykładów. Trzydniowa Konwencja będzie źródłem wiedzy, trendów oraz odświeży spojrzenie na treningi grupowe i indywidualne. W pierwszym dniu wydarzenia, uczestnicy wezmą udział w Wieczorze Branżowym targów FIT EXPO 2017, gdzie będzie czas na komentarze, pierwsze wrażenia z Konwencji i targów oraz oczywiście na świetną zabawę.


SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze piosenki na trening [LISTA]


FIT EXPO to nie tylko EU4YA. Trenerzy i instruktorzy z roku na rok znajdują coraz więcej dla siebie na targach. Rosnące zainteresowanie sprzętem fitness, specjalistycznymi programami czy aplikacjami sprawiają, że wystawcy przygotują specjalne oferty właśnie dla kadry instruktorskiej. Na FIT EXPO pojawią się produkty i usługi dedykowane dla trenerów personalnych i instruktorów. Targi przyciągną również ofertą legginsów, bluz, t-shirtów i odzieży fitness, które wytrzymują częste i intensywne treningi.

Targi FIT EXPO to biznesowe wydarzenie, gdzie wszyscy liderzy branży fitness obecni w Polsce zaprezentują najnowsze rozwiązania dla siłowni, tradycyjnych klubów fitness, fit-boxów, klubów, które coraz częściej powstają przy dużych firmach, czy też dla ośrodków spa i hoteli, które chcąc podwyższyć swój standard wprowadzając przestrzeń do ćwiczeń. W Poznaniu znajdziemy wszystko od sprzętu, akcesoriów, systemów zarządzania, poprzez ubrania, odżywki i suplementy diety. Jak zawsze, na targach wiedza leje się strumieniami. Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje odpowie na potrzeby wymiany doświadczeń, omówienia oraz przeanalizowania konkretnych przykładów i wywoła liczne dyskusje wśród uczestników wydarzenia, wśród których będą menedżerowie klubów fitness, czy właściciele.


ZOBACZ: Te buty sprawią, że pokochasz bieganie [BUTY DO BIEGANIA, TEST]


Targi FIT EXPO: dla kogo?
Na FIT-EXPO osoby zawodowo związane z branżą fitness mogą już teraz rejestrować swój udział w wydarzeniu. Na Konwencję fitness EU4YA obowiązuje oddzielna rejestracja i ilość miejsc jest ograniczona.


Targi FIT EXPO: jak dojechać?
W piątek (12 maja) z Warszawy i Krakowa wyruszą na FIT EXPO wyczarterowane autokary i przywiozą chętnych na targi. Koszt przejazdu będzie symboliczny i wyniesie 25 zł niezależnie od wykupionej opcji. Będzie można skorzystać z podróży w jedną- lub w dwie-strony. Uwaga! Autobus wraca w tym samym dniu i jest to oferta dla osób zawodowo związanych z branżą fitness.

Więcej szczegółów o FIT EXPO na stronie internetowej fitness.mtp.pl.Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

  • siłownie
  • zajęcia fitness
  • baseny
  • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

  • Kluby
  • Zajęcia
  • Baseny
  • Inne

Myfitweb poleca


Peeling czekoladowy nadający się do jedzenia! [FIT PRZEPIS]

artykuł


Herbata matcha. Zielony eliksir zdrowia teraz kupisz w Lidlu

artykuł


Czy pas neoprenowy wyszczuplający odchudza?

artykuł


Wzmocnij CAŁE ciało za pomocą tego jednego prostego, ćwiczenia

artykuł


Dobra dieta: Co zyskasz redukując nadmierną masę ciała?

artykuł


Gotowe diety: Dieta Paleo, dieta 1800 kcal, dieta Kwaśniewskiego

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Lifestyle

Karty sportowe dla pracowników to najbardziej popularny benefit pozapłacowy

Lifestyle

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Lifestyle

Asos robi to dobrze! Nie retuszuje zdjęć, a te i tak są piękne

Ile zarabia dietetyk? RAPORT

artykuł


Zdrowa (R)ewolucja. Tak wygląda metamorfoza Oli

artykuł


Owoce z najmniejszą zawartością cukru. Jedz je jeśli jesteś na diecie

artykuł


Skuteczna dieta! Jaki jeść by czuć się lepiej i zmienić swoje nawyki? [10 PROSTYCH RAD]

artykuł


Mister Polski 2017 pokazuje swoją metamorfozę. Tak się zmienił Jakub Kucner [ZDJĘCIA]

artykuł


W lutym w Krakowie odbędą się targi fitness Europe Sport Power

artykuł