Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Dla trenerów, instruktorów fitness i całej branży. Targi FIT EXPO ruszają już w maju

12 kwietnia 2017 13:20

Targi FIT EXPO z roku na rok przyciągają coraz większą publikę. Wydarzenie to serwuje nie tylko praktyczną wiedzę i kontakty, ale też zdrową dawkę kondycji! Spotkanie pod szyldem FIT EXPO dla trenerów, instruktorów fitness i całej branży odbędzie się w Poznaniu od 12 do 15 maja. Myfitweb.com jest patronem medialnym targów.

Dla trenerów, instruktorów fitness i całej branży. Targi FIT EXPO ruszają już w maju Targi FIT-EXPO

Nie ma w Polsce drugiego takiego wydarzania, w którym uczestniczy tak wielu profesjonalnych trenerów i instruktorów. Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku w programie Konwencji zobaczymy programy treningowe, warsztaty z 19 szkół fitness. Kolejna edycja Konwencji to aż 4 strefy AEROBIC & FITNESS, 3 strefy BODY & MIND, 3 strefy TRENERA PERSONALNEGO, 3 strefy WYKŁADOWE. Łącznie będzie około 200 lekcji i wykładów. Trzydniowa Konwencja będzie źródłem wiedzy, trendów oraz odświeży spojrzenie na treningi grupowe i indywidualne. W pierwszym dniu wydarzenia, uczestnicy wezmą udział w Wieczorze Branżowym targów FIT EXPO 2017, gdzie będzie czas na komentarze, pierwsze wrażenia z Konwencji i targów oraz oczywiście na świetną zabawę.


SPRAWDŹ TEŻ: Najlepsze piosenki na trening [LISTA]


FIT EXPO to nie tylko EU4YA. Trenerzy i instruktorzy z roku na rok znajdują coraz więcej dla siebie na targach. Rosnące zainteresowanie sprzętem fitness, specjalistycznymi programami czy aplikacjami sprawiają, że wystawcy przygotują specjalne oferty właśnie dla kadry instruktorskiej. Na FIT EXPO pojawią się produkty i usługi dedykowane dla trenerów personalnych i instruktorów. Targi przyciągną również ofertą legginsów, bluz, t-shirtów i odzieży fitness, które wytrzymują częste i intensywne treningi.

Targi FIT EXPO to biznesowe wydarzenie, gdzie wszyscy liderzy branży fitness obecni w Polsce zaprezentują najnowsze rozwiązania dla siłowni, tradycyjnych klubów fitness, fit-boxów, klubów, które coraz częściej powstają przy dużych firmach, czy też dla ośrodków spa i hoteli, które chcąc podwyższyć swój standard wprowadzając przestrzeń do ćwiczeń. W Poznaniu znajdziemy wszystko od sprzętu, akcesoriów, systemów zarządzania, poprzez ubrania, odżywki i suplementy diety. Jak zawsze, na targach wiedza leje się strumieniami. Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje odpowie na potrzeby wymiany doświadczeń, omówienia oraz przeanalizowania konkretnych przykładów i wywoła liczne dyskusje wśród uczestników wydarzenia, wśród których będą menedżerowie klubów fitness, czy właściciele.


ZOBACZ: Te buty sprawią, że pokochasz bieganie [BUTY DO BIEGANIA, TEST]


Targi FIT EXPO: dla kogo?
Na FIT-EXPO osoby zawodowo związane z branżą fitness mogą już teraz rejestrować swój udział w wydarzeniu. Na Konwencję fitness EU4YA obowiązuje oddzielna rejestracja i ilość miejsc jest ograniczona.


Targi FIT EXPO: jak dojechać?
W piątek (12 maja) z Warszawy i Krakowa wyruszą na FIT EXPO wyczarterowane autokary i przywiozą chętnych na targi. Koszt przejazdu będzie symboliczny i wyniesie 25 zł niezależnie od wykupionej opcji. Będzie można skorzystać z podróży w jedną- lub w dwie-strony. Uwaga! Autobus wraca w tym samym dniu i jest to oferta dla osób zawodowo związanych z branżą fitness.

Więcej szczegółów o FIT EXPO na stronie internetowej fitness.mtp.pl.Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

  • siłownie
  • zajęcia fitness
  • baseny
  • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

  • Kluby
  • Zajęcia
  • Baseny
  • Inne

Myfitweb poleca


Buty Reebok Speed TR 2.0. Z nimi będziesz gotowa na każdy trening! KONKURS

artykuł


Jagody acai nie tylko na odchudzanie. Dlaczego warto je jeść?

artykuł


Jak nie przytyć na urlopie? [ZASTOSUJ TE WSKAZÓWKI]

artykuł


Instagram kontra rzeczywistość. Ta blogerka pokazuje prawdę!

artykuł


Jameson pozuje w bikini. „Odstawiłam alkohol i schudłam 36 kilogramów”

artykuł


Co jeść żeby mieć płaski brzuch? Te 8 produktów

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Lifestyle

Prezenty świąteczne dla pracowników. Pomysły na oryginalne upominki

Lifestyle

Karty sportowe dla pracowników to najbardziej popularny benefit pozapłacowy

Lifestyle

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Ile kalorii ma to co jesz?

artykuł


Targi FIT EXPO 2017 w Poznaniu: treningi, wykłady i sprzęt fitness [ZDJĘCIA]

artykuł


Gotowe diety: Dieta Paleo, dieta 1800 kcal, dieta Kwaśniewskiego

artykuł


Masaż po treningu. Dlaczego jest taki ważny?

artykuł


Wejściówki i karnety Myfitweb.pl zamiast karty Benefit Multisport

artykuł


Tłusty czwartek. Ile kalorii ma pączek? Jak spalić pączki?

artykuł