Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie

21 lutego 2018 18:26

W dniach 17-18 lutego 2018 r. w Expo Kraków odbyły się targi fitness ESP, połączone z bardzo popularnymi w Polsce zawodami kulturystycznymi Debiutami PZKFiTS.

ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie ESP: Targi Europe Sport Power odbyły się w Krakowie

Tytuł zdjęcia

To była już 3. edycja tego epickiego wydarzenia sportowego, które po raz pierwszy w ty roku zawitało do Krakowa. Impreza przyciągnęła liczne grono fanów sportu oraz przedstawicieli branży fitness. Przez bramy obiektu EXPO przewinęło się 18 522 osób.

Ponad 120 marek sportowych prezentowało swoje produkty oraz usługi z zakresu suplementów, odzieży, akcesoriów oraz artykułów spożywczych. Nie zabrakło również przedstawicieli sprzętu fitness. Na targach pojawiło się wiele premierowych produktów. Każdy z uczestników mógł dokonać zakupów w bardzo atrakcyjnych cenach.
Targi ESP to przede wszystkim liczne imprezy towarzyszące.

KUPUJ tanie wejściówki na siłownię i ćwicz tak jak lubisz! Wejście już za 10 zł!

Oprócz strefy wystawienniczej odwiedzający targi mogli podziwiać i brać udział w wielu imprezach towarzyszących targom.

Debiuty Kulturystyczne PZKFiTS - Najpopularniejsze zawody kulturystyczne w Polsce przyciągnęły tłumy kibiców. Zgłosiło się ponad 300 zawodników, którzy po raz pierwszy wystąpili na scenie. Zawodom towarzyszyły niespotykane emocje. Złotym Sponsorem Debiutów kulturystycznych była firma ACTIVLAB SPORTS, a sponsorem generalnym ALL NUTRITION. Srebrnymi Sponsorami Debiutów Kulturystycznych były firmy PROPHARM NUTRITION oraz NUTREND, a partnerami RULE1PROTEIN, SCITEC NUTRTITION i TREC NUTRTITION.

Europe Sport Academy - Konferencja szkoleniowa z zakresu treningu, diety i suplementacji zgromadziła wiele osób, które chciały poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę. Dzielili się nią najlepsi eksperci z branży. Mateusz Donajski, Agnieszka Świtalska – Nawrocka, Magdalena Hajkiewicz, Karol Małecki, Gosia Flis, Grzegorz Kępa, Alicja Brodowiak i Łukasz Styra z firmy Synergy Clinic, Róża Gumienna z firmy Staropolanka, Marek Fischer, Michał Undra, Radek Słodkiewicz oraz Mariusz Mróz. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat uczestnictwa w konferencji.

Amatorskie Mistrzostwa Polski w MMA - Fani tego niezwykle widowiskowego sportu mogli podziwiać zmagania zawodników w formule K1, ADCC, MMA. Wydarzenie zgromadziło najlepszych zawodników z Polski. Była to doskonała okazja do zapoznania się z różnymi sztukami walk. Nie brakowało emocji oraz doskonałych i widowiskowych walk. Złotym Sponsorem Fight Areny była firma DRAGON SPORTS, a partnerem medialnym MMA ROCKS.

Strefa Street Workout - Podczas targów odbyły się również zawody Steet Workout Game of Bars. Najlepsi zawodnicy z Polski i z zagranicy pokazywali swoje nietuzinkowe umiejętności licznie zgromadzonej publiczności. W pierwszy dzień zawodnicy zmierzyli się w kategorii Freestyle Superstars, a w drugi dzień w kategorii Weighted Mężczyzn oraz Kobiet. Pierwszy raz w Polsce mogliśmy podziwiać licznie zgromadzone zawodniczki tego trudnego sportu.

Crossfit LoginLab - Arena przygotowana przez doświadczony zespół HES zgromadziła blisko 50 teamów dwuosobowych rywalizując między sobą. Była to doskonała okazja do integracji. Publiczność mogła brać udział w warsztatach crossfitowych, które odbyły się drugiego dnia targów . Arena cieszyła się dużą popularnością wśród kibiców dopingujących biorące udział w zawodach zespoły.


Scena fitness - W samym sercu hal targowych mieściła się scena fitness, na której bez przerwy odbywały się pokazy treningów i spotkania gwiazd z fanami. Duże show zrobiła firma Jumpit prezentując treningi na trampolinach. Ekipa Warszawski Koks przyciągnęła rzeszę swoich fanów, a Damian Janikowski swoim występem zrobił prawdziwą furorę. Drużyna 6pak.tv z z kolei odpowiadała na wiele pytań uczestników. Oprócz tego uczestnicy podziwiali treningi Zumba Fitness Elta Polska, BLACKROLL Polska oraz firmy PILOXING.

Gwiazdy Fitness - Targi Europe Sport Power kojarzą się wszystkim z obecnością gwiazd fitness. Nie inaczej było w Krakowie. Ambasadorami targów byli Gosia Flis, Paula Mocior, Radosław Słodkiewicz, Tomasz Lech, Robert Piotrkowicz, Szymon Łada, czy ekipa z Warszawkiego Koksa. Fani mogli zobaczyć na żywo m.in. Evelien Nellen, Benjamina Radic, Zsuzsanne Toldi, a także Piotrka Szeligę, czy Damiana Janikowskiego. Organizatorzy zaprosili na targi ponad 100 najbardziej popularnych gwiazd fitness. Każdy mógł spotkać swojego idola i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

  • siłownie
  • zajęcia fitness
  • baseny
  • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

  • Kluby
  • Zajęcia
  • Baseny
  • Inne

Myfitweb poleca


Dlaczego tak TRUDNO zrezygnować z jedzenia chipsów?

artykuł


Darmowa kawa w Żabce. Gdzie i kiedy będzie można ją dostać?

artykuł


5 ćwiczeń kardio, które zastąpią bieganie

artykuł


Dodaj te 4 ćwiczenia do treningu, a będziesz mieć SUPER mocne ciało

artykuł


Dlaczego warto jeść truskawki [kalorie]

artykuł


Pomelo – co musisz wiedzieć o pomelo [KALORIE, WŁAŚCIWOŚCI]

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Lifestyle

Prezenty świąteczne dla pracowników. Pomysły na oryginalne upominki

Lifestyle

Karty sportowe dla pracowników to najbardziej popularny benefit pozapłacowy

Lifestyle

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Half/Full to zestaw naczyń na dietę z lustrem podwajającym jedzenie

artykuł


Wzmocnij CAŁE ciało za pomocą tego jednego prostego, ćwiczenia

artykuł


Trening zawsze i wszędzie! Ten trening złożony z 6 ćwiczeń zrobisz nawet na plaży!

artykuł


Oliwa z oliwek, sery, wino. Co przywieźć z wakacji?

artykuł


Tak wyglądają gwiazdy bez Photoshopa. "Beauty False" pokazują prawdę

artykuł


Kolagen – właściwości, które zapewnią Ci zdrowie

artykuł