Ewa Chodakowska z nowym klubem w Warszawie

06 marca 2017 15:20

Myfitweb

Trenerka wszystkich Polek Ewa Chodakowska oraz pozostali trenerzy z jej studia fitness Be Active prowadzić będą swoje zajęcia w nowym miejscu. Karnet do klubu nie należy do najtańszych. Za treningi z Chodakowską trzeba będzie zapłacić około 400 zł miesięcznie.

- Nasze pierwsze studio fitness Be Active było bardzo kameralne. Jego przestrzeń szybko wypełniła się podopiecznymi po same brzegi, a z roku na rok chętnych przybywało – wspomina trenerka fitness Ewa Chodakowska. – Wraz z liczbą zainteresowanych rosły też nasze chęci, niestety blokowała nas powierzchnia miejsca. Po trzech latach prowadzenia Be Active podjęliśmy decyzję o dużym kroku naprzód. Wraz z naszymi trenerami i "know how" przenieśliśmy swoje działania do Artis Wellness Club. Razem stworzyliśmy miejsce, które spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Miejsce, które z powodzeniem może konkurować z topowymi clubami fitness na świecie – mówi Chodakowska.

Artis powstał w warszawskim Wilanowie w centrum Royal Wilanów. Na ponad 1500 metrach kwadratowych znajduje się nie tylko nowoczesna siłownia, ale także sala do spinningu, sauna, strefa SPA, sala zabaw dla dzieci oraz specjalne miejsca na biznesowe i towarzyskie spotkania. Karnet do klubu nie należy do najtańszych. Za treningi z Chodakowską trzeba będzie zapłacić około 400 zł miesięcznie.


Połączenie sił z Ewą Chodakowską i zespołem jej trenerów wpisuje się w naszą politykę współpracy z markami eksperckimi. Ideą klubu jest budowa nowoczesnej kultury fizycznej, rozumianej jako coś więcej niż tylko dbanie o ciało. Chcemy zapewniać klubowiczom możliwości treningu na najwyższym możliwym poziomie, jednocześnie przyczyniając się do osiągnięcia stanu równowagi organizmu – mówi Dawid Dziedzic z Artis Wellness Club.


Jak zapowiadają przedstawiciele klubu, już na wiosnę zorganizowany zostanie ogólnodostępny trening z Ewą Chodakowską. Poćwiczymy na świeżym powietrzu w Wilanowie.

Tylko u nas

Zobacz również

Pracodawca

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Pracodawca

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma 4 czy 14 lat, może koszystać z odpowiednich

Pracodawca

Balet dla dzieci: jakie korzyści dają dziecku zajęcia taneczne?

Tylko u nas

Zadbaj o zdrowie

x