Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Wejściówki i karnety Myfitweb.pl zamiast karty Benefit Multisport

06 lipca 2018 13:32

Myfitweb to serwis stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą prowadzić aktywny tryb życia. Można tu kupić wejściówki na pojedyncze zajęcia oraz Mulitkarnety Open. Już od 10 złotych za wejście. To doskonała alternatywa dla karty Benefit Multisport czy karty Fitprofit, ale też innych kart sportowych, które dostępne są tylko u pracodawców.

Wejściówki i karnety Myfitweb.pl zamiast karty Benefit Multisport pixabay.com

Potrzebujesz kartę sportową Benefit Multisport, Fitprofit, OK System…

Szukasz karty Benefit Multisport, Fitprofit? Te karty sportowe dostępne są tylko za pośrednictwem pracodawców – jeśli w Twojej firmie ich nie oferują, to ciężko będzie ją dostać. Karta Fitprofit opłaca się osobom, które często chodzą na siłownię – po kilka razy w tygodniu. Fitprofit – karta to koszt około 150 zł, często część tej kwoty dopłaca pracodawca, a pracownik ma możliwość korzystania z siłowni, które współpracują Fitprofit. Jeśli nie chodzisz aż tak często na siłownię czy do klubu fitness, to wypróbuj wejściówki Myfitweb.pl – płacisz za jednorazowe wejście i wykorzystujesz je. Tu nic się nie marnuje, a ceny są niskie. Dla bardziej aktywnych mamy odpowiednik karty Benefit Multisport czy Fitprofit, ale dostępny dla każdego – Multikarnet Open Myfitweb.pl można kupić na stronie www.myfitweb.pl i korzystać z niego w wielu klubach, nie tylko w jednym, do którego kupiliśmy karnet! Daje dużo możliwości treningowych, a w dodatku nie podpisujesz żadnych umów i nie ma dodatkowych opłat.

Jak działa Myfitweb.pl?
Chcesz iść na siłownię, ale nie chcesz przepłacać? Dzięki Myfitweb możesz kupić wejściówki na zajęcia w atrakcyjnych cenach, do 70 proc. taniej lub Multikarnety, dzięki którym będziesz mieć nieograniczony wstęp do 200 klubów.

SPRAWDŹ: Kupuj wejściówki 60% taniej bez umowy i stałych opłat

Na stronie myfitweb.pl wpisujesz dogodną dla siebie lokalizację, wybierasz zajęcia i siłownie, płacisz za karnet lub wejściówkę i z kodem w swoim telefonie idziesz do klubu fitness. Proste i wygodne, prawda? Jeśli więc raz chcesz iść na power pump, a innym razem na zumbę do klubu, w którym ćwiczą koleżanki – to korzystaj z różnorodności. Teraz już nic Cię nie ogranicza. Żadna umowa, lokalizacja, rodzaj zajęć, cena. Ćwiczysz z pełną swobodą, tak jak chcesz.

W Myfitweb ceny wejściówek i karnetów są promocyjne. Zapłacisz za nie taniej niż w klubie, nawet o 70. proc. mniej. I tak wejściówki do warszawskiego Lejdis Studio Kolejowa na pole dane można kupić za 20 zamiast 50 zł, a wejście na jogę w Centrum Jogi na ulicy Brackiej za 20 zamiast 35 zł. Do Slim&Fun na Żoliborzu jednorazowa wejściówka na dowolne zajęcia fitness kosztuje 15 zamiast 50 zł. Takich okazji jest więcej, bo w serwisie jest oferta 200 klubów i ponad 15 tysięcy zajęć fitness! Mamy do wyboru różne aktywności: siłownia, pole dane, basen, crossfit, TBC, ABT, krav magę, a nawet sexy dance.

Multikarnety Open kosztują tyle co w klubach, ale wstęp z nimi masz do wielu miejsc jednocześnie. Np. kupujesz karnet miesięczny za 150 zł i chodzisz do 30 siłowni i klubów fitness w Warszawie.

Myfitweb to też wiele innych, przydatnych funkcjonalości. Chociażby dzienniczek dietetyczny, który zadba o zbilansowaną dietę. Można zaplanować posiłki, kalorie i na bieżąco sprawdzać, jak wygląda ich dzienne spożycie. Narzędzie będzie kontrolować plan żywieniowy za nas. System wygeneruje cotygodniowe i comiesięczne raporty, dzięki którym można przyglądać się swoim nawykom.

W Myfitweb jest też obszerna baza ćwiczeń i generator treningów. Artykuły, porady, przepisy na fit dania i opinie trenerów mają pomóc w realziacji celu.Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

  • siłownie
  • zajęcia fitness
  • baseny
  • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

  • Kluby
  • Zajęcia
  • Baseny
  • Inne

Myfitweb poleca


Jak zatrzymać pracowników w firmie? System kafeteryjny i benefity dla pracowników przyjdą Ci z pomocą

artykuł


Abonamenty sportowe dla osób indywidualnych tylko na Myfitweb

artykuł


Piękna Maeva Giani Marshall. Modelka z nietypowymi piegami podbija świat mody

artykuł


Sok z marchewki dobry na wszystko. Pij go codziennie

artykuł


Ta joginka podbija internet. Asany wykonuje... na dachu auta, na poręczy schodów czy na desce surfingowej

artykuł


Fit Body Guides. Trenerka Anna Victoria sprawia, że kobiety chudną w oczach [METAMORFOZY]

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Trening

Siłownia bez umowy [Warszawa]: ćwicz bez zobowiązań z Myfitweb

Trening

Prezenty świąteczne dla klientów. Co kupić na prezenty świąteczne dla klientów biznesowych?

Trening

Black Friday: promocje, kody, kiedy jest Black Friday 2019 w Polsce

Tych produktów unikaj w SAŁATKACH. Jeśli chcesz schudnąć

artykuł


Najtańsze jednorazowe wejścia na siłownie w Warszawie! Idziemy na trening

artykuł


22 marca jest Światowy Dzień Wody. Jak pić wodę?

artykuł


Ile kosztuje trener personalny?

artykuł


Chcesz pozbyć się cellulitu na pośladkach? Te 4 ćwiczenia dają niezłe efekty

artykuł


Przepis na batona wysokobiałkowego opracowano na SGGW. Zdrowy i ekologiczny, do zrobienia w domu

artykuł