Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Abonamenty sportowe dla osób indywidualnych tylko na Myfitweb

26 września 2019 11:29

Na rynku dostępnych jest wiele abonamentów sportowych, ale czy któryś z nich jest dostępny również dla osób indywidualnych? Zazwyczaj dostęp do takich abonamentów mają tylko osoby pracujące w większych firmach. A co z osobami indywidualnymi? Serwis Myfitweb pomyślał o tych osobach i stworzył karty sportowe nie tylko za pośrednictwem pracodawcy. Bez długoterminowej umowy i niepotrzebnych kosztów!

karty sportowe dla osób prywatnych karta fitprofit jak zdobyć fit sport #kartaktoramotywuje fitprofit plk fitprofit cena pixabay.com

Karta sportowa i jej zalety

Jeśli zastanawiasz się jak zdobyć kartę Multisport i nie masz do niej dostępu za pośrednictwem pracodawcy, to mamy dla Ciebie propozycję. Myfitweb daje Ci możliwość kupienia karnetu Myfitweb Open, który obowiązuje w wielu klubach jednocześnie! Za 150 zł miesięcznie możesz chodzić nawet do 50 klubów w mieście. Np. Kupując karnet do Papaj Gym za 120 zł możecie chodzić też do BemoFit, Factory Gym Fight, Zone Fitness, Exo Fitness i 40 innych miejsc, nie tylko w stolicy, ale też w podwarszawskich miejscowościach. 

Abonamenty sportowe takie jak OK system, Multisport czy Fit Profit dostępne są tylko w firmie, w której pracujemy. A nie każda firma je oferuje, bo żeby dołączyć do programy trzeba zatrudniać minimum 20-30 pracowników, a przy takiej liczbie koszty karty są dość wysokie. Inna sytuacja jest z Multikarnetem Myfitweb Open, który kupić może każdy, bez wyjątku. Mowa tutaj w szczególności o osobach indywidualnych. Duża zaletą karty sportowej Myfitweb jest brak opłaty wpisowej. Ile razy spotkałeś się z sytuacją, że oferowano Ci bardzo atrakcyjny karnet, ale musiałeś podpisywać długoterminową umowę z opłatą wpisową? U nas tego nie spotkasz. Masz również możliwość zrezygnowania z abonamentu w dowolnym momencie (ze skutkiem na koniec najbliższego okresu rozliczeniowego). Największym plusem abonamentu Myftiweb jest to, że korzystasz bez limitu z klubów, w których Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie! A jeżeli wiesz, że nie będziesz miał czasu, aby korzystać z karnetu - zawieś go na okres od 7 do 21 dni każdego miesiąca!

Przetestuj jednorazowe wejściówki na siłownię! Tylko na Myfitweb do 70 proc. taniej niż w klubie

Nie tylko abonament... czyli wiele funkcji Myfitweb

Myfitweb to też o wiele więcej niż typowe abonamenty sportowe. To dużo przydatnych i wygodnych funkcji. Jeżeli nie chcesz korzystać z pomocy trenera personalnego, zapoznaj się z naszą bazą ćwiczeń. Znajdziesz tam mnóstwo ćwiczeń z podziałem na kategorie oraz poziomy zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany. Baza produktów pomoże Ci właściwie zbilansować Twoją dietę. W zakładce przepisy, znajdziesz pomysły na zdrowe i pożywne dania. Ile razy głowiłeś się, co zrobić na obiad? Myfitweb likwiduje ten problem. Sprawdź inne równie ciekawe funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się i zakolegowania z naszym serwsiem Myfitweb.pl.


Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

 • siłownie
 • zajęcia fitness
 • baseny
 • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

 • Kluby
 • Zajęcia
 • Baseny
 • Inne

Myfitweb poleca


Najtańsze jednorazowe wejścia na siłownie w Warszawie! Idziemy na trening

artykuł


Zajęcia dla dzieci, Warszawa: sportowe zajęcia, treningi dla dzieci – wejściówki do 20 zł

artykuł


Najprostsza droga do nauki karate w Warszawie? Na zajęcia zapisz się już dziś!

artykuł


Dlaczego warto jeść śniadanie? Mamy trzy mocne powody

artykuł


Ocet jabłkowy: przepis, który musisz mieć pod ręką

artykuł


Dieta Dąbrowskiej: efekty słynnego postu

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Trening

Siłownia bez umowy [Warszawa]: ćwicz bez zobowiązań z Myfitweb

Trening

Prezenty świąteczne dla klientów. Co kupić na prezenty świąteczne dla klientów biznesowych?

Trening

Black Friday: promocje, kody, kiedy jest Black Friday 2019 w Polsce

Domowa czekolada [PRZEPIS]: 5 składników, BEZ CUKRU, z orzechami!

artykuł


Czerniak: jakie są objawy nowotworu skóry?

artykuł


Suszone owoce: czy jeść je zamiast słodyczy?

artykuł


MMA w Warszawie. Ćwicz, osiągaj wyznaczone cele i ciesz się sportem

artykuł


Skuteczny trening na pośladki. Jak zrobić takie pośladki? Poznaj sekret Kim

artykuł


5-minutowy trening, który poprawi twój metabolizm [DLA ZABIEGANYCH]

artykuł