Akrobatyka sportowa, Warszawa: gdzie ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności?

08 listopada 2019 15:27

Myfitweb

Robienie brzuszków i przysiadów nie jest jedynym sposobem na poprawę formy. Niektóre sporty, takie jak gimnastyka, taniec na rurze i parkour, obejmują różne rodzaje ćwiczeń akrobatycznych. Ćwiczenia akrobatyczne poprawiają elastyczność i budują siłę. I nie musisz być wyszkolonym akrobatą, aby je robić. Wiele ćwiczeń akrobatycznych jest wystarczająco prostych dla początkujących. Jak właściwie wykonywać te ćwiczenia? Najlepiej przyjść po lekcję do sprawdzonych trenerów z najlepszych warszawskich szkół! Znajdziesz je u nas, na Myfitweb.pl i to w rozsądnej cenie.

Akrobatyka sportowa, Warszawa: gdzie ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności?
akrobatyka warszawa bielany akrobatyka dla dzieci akrobatyka dla dzieci warszawa targówek

Prosto i przyjemnie: akrobatyka sportowa dla dzieci (Warszawa)

Jak tu jest przyjemnie! Gdzie? Na zajęciach w KS Gim Fit. Dlaczego? A dlatego, że klub ten posiada aż 3 lokalizacje! Chodzisz tam, gdzie Ci wygodniej. Niedawno powstała sekcja akrobatyczna a już tak chętnie odwiedzana przez dzieci i ich rodziców. Kadrze trenerskiej KS Gim Fit nie brakuje energii i zapału do prowadzenia zajęć z klubowiczami. To właśnie oni razem z instruktorami tworzą niesamowitą atmosferę, którą czuć od razu po przyjściu na zajęcia. Jako jedyna szkoła w Warszawie, która prowadzi zajęcia "Fitness Sportowy" lub "FItness Gimnastyczny". Dodatkowym atutem KS Gim jest możliwość przyjścia na zajęcia już od 5. roku życia. Co z cennikiem? Wejściówkę na zajęcia do KS Gim Fit kupisz u nas już za 25 złotych. Interesuje Cię dłuższa współpraca? Kup miesięczny karnet myfitweb Open w cenie 300 złotych za miesiąc z możliwością wejścia do 209 innych klubów! Takiej okazji nie możesz przegapić.

Akrobatyka w Ursusie na najwyższym poziomie 

Mieszkańcy Ursusa mogą wybrać się na zajęcia z akrobatyki do Flexi Dance. Co charakteryzuje Flexi? Przede wszystkim pasja do tańca. Instruktorzy Flexi to wyśmienici trenerzy, którzy swoje doświadczenie zdobywali na szkoleniach, turniejach towarzyskich i pokazach tanecznych. Motto Flexi Dance to połączenie zaangażowania każdego instruktora i pełne oddanie dla prowadzonych zajęć. Taki zespół to skarb. Przyjdź na zajęcia z akrobatyki i przekonaj się jak wyglądają zajęcia w tej szkole. Oprócz tego, zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, tak aby instruktor mógł sprawdzić poprawność wykonania danych kroków każdego z klubowiczów. Wejściówkę na takie zajęcia otrzymasz już za 25 złotych!

Zajęcia dla każdego i gimnastyka sportowa dla dzieci

Chcesz wysłać swoje dziecko na akrobatykę? A może sam chcesz spróbować? W takim razie wybierz Karate Kyokushin "Sekai" Białołęka. W ofercie szkoły znajdują się zajęcia z akrobatyki dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz dla dorosłych. Dużym plusem jest to, że klub posiada również dwie inne lokalizacje w Warszawie - a więc akrobatyka Targówek i akrobatyka Praga. O korzyściach z uprawiania akrobatyki można mówić wiele. Wzmacniają ciało, poprawiają kondycję oraz najzwyczajniej w świecie sprawiają nam radość. Zainteresowany? W takim razie wykup wejściówkę w cenie 20 złotych lub miesięczny karnet (140 złotych), który daje Ci możliwość nielimitowanych wejść do 94 innych klubów! 

Więcej klubów fitness, siłowni i ciekawych miejsc, gdzie spędzisz wolny czas - SPRAWDŹ TU!


Tylko u nas

Zobacz również

Pracodawca

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Pracodawca

Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko ma 4 czy 14 lat, może koszystać z odpowiednich

Pracodawca

Balet dla dzieci: jakie korzyści dają dziecku zajęcia taneczne?

Tylko u nas

Zadbaj o zdrowie

x