Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Najprostsza droga do nauki karate w Warszawie? Na zajęcia zapisz się już dziś!

06 września 2019 14:12

O zaletach karate można mówić wiele. Uczy stanowczości, dyscypliny i opanowania. Pomaga w wyznaczaniu i osiąganiu celów - co bardzo przydaje się w codziennym życiu. Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć korzystnie wpływają na naszą fizyczność oraz umysł. Warto wspomnieć również o pewności siebie i umiejętnościach samoobrony, które zyskujemy uczestnicząc w tych zajęciach. A jeśli karate w Warszawie, to gdzie? Podpowiadamy. dokąd warto wybrać się na trening.

karate warszawa cennik, oyama karate warszawa, karate dla dzieci warszawa mokotów, karate dla dzieci warszawa wola pixabay.com

Karate Warszawa: ćwicz z najlepszymi

Tych poszukujących odpowiedniej szkoły karate (Warszawa) dla dorosłych, powinna zainteresować oferta Karate Kyokushin Sekai Praga Południe. Od razu warto zaznaczyć, że szkoła Karate Kyokushin ma również dwie inne lokalizacje - Targówek i Białołęka. Kilka zdań o Karate Warszawa Sekai. Sekai oprócz tradycyjnych zajęć z karate daje Ci możliwość wyjazdu na letnią akademię sprawności lub wyjazdy na obozy sportowe oraz zawody karate w całej Europie. Wyjazd na taki obóz to na pewno niezapomniane wrażenie. Spotkasz tu wielu interesujących ludzi, z którymi możesz dzielić się pasją do sportu. Najlepsza szkoła karate to taka, w której czujesz się dobrze, swobodnie i doskonalisz swoje umiejętności podczas każdych zajęć. Co zyskujesz uczęszczając na te zajęcia? Wzmacniasz swoje ciało, relaksujesz umysł oraz odpoczywasz od codziennych problemów. Polepszasz panowanie nad swoim ciałem, poprawiasz kondycję oraz koncentrację. Zalet jest sporo więcej, najlepiej jak doświadczysz ich sam na własnej skórze kupując wejściówke w cenie 20 złotych za wejścię. Koszt Karnetu to zaledwie 140 złotych miesięcznie. Zaledwie, ponieważ daje Ci nielimitowaną ilość wejść do tego i 91 innych klubów. To się opłaca! Wejścia i karnet kupisz na Myfitweb.pl.

Karate Warszawa: tu warto zajrzeć!

Szkoła Karate Tsunami to szkoła prowadzona zgodnie z zasadami feng shui - dalekowschodniej sztuki aranżacji przestrzeni. Dowodem na to jest poświadczenie wielkie mistrza Duong Manh Hung, który długi czas leczył cesarzy Chin i nie tylko. Szkoła jest połączeniem nowoczesnej metody nauczania i treningów z tradycyjnymi technikami. Czy może istnieć lepsze połączenie? Karate Tsunami jest uprawiane nie tylko w Polsce. Inne kraje na wielu kontynentach takich jak: Europa, Azja, Australia, Afryka i Ameryka również ćwiczą karate tsunami. To fantastyczne miejsce ma swoją lokalizację w Radości w Warszawie - ulica Patriotów 247. Pod okiem soke Ryszarda Murata będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności lub zupełnie od początku nauczyć się tej pięknej sztuki walki. Jeszcze lepsza jest cena wejściówki na zajęcia do soke Ryszarda - wynosi zaledwie 15 złotych. Karnet do tego i 64 innych obiektów to koszt 130 złotych miesięcznie. Kup je już dziś - TU.

Karate w Warszawie dla dzieci

Szukaj takiej szkoły karate, która zaopiekuje się Twoją pociechą? Nie musisz się już obawiać. Richard Fitness & Fight Club zadba o Twoje dzieci, a także o Ciebie, bo zajęcia ze sztuk walki są również dla dorosłych. Wybierając tę szkołę, Twoje dziecko sprawdzi swoje umiejętności, ale również będzie mogło współzawodniczyć z innymi - oczywiście na zasadach fair play. Systematyczne uczęszczanie na zajęcia da Ci dobrą dawkę energii na co dzień i zmotywuje do dalszych ćwiczeń. A dla tych starszych: zumba, TBC, zdrowy kręgosłup, aikido, judo, boks oraz inne sztuki walki. Zajęć jest mnóstwo. To Ty decydujesz, na które chcesz uczęszczać. Jak zatem wygląda cena wejść do takiego klubu. Pojedyncza wejściówka to tylko 15 złotych. Karnet - 155 złotych za miesiąc oraz dostęp do 129 innych obiektów. To się naprawdę opłaca! 


Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

  • siłownie
  • zajęcia fitness
  • baseny
  • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

  • Kluby
  • Zajęcia
  • Baseny
  • Inne

Myfitweb poleca


Polskie superfoods. Młody jęczmień, burak, nać pietruszki, liście jarmużu

artykuł


Jak schudnąć szybko? Pięć zasad odchudzania.

artykuł


Kolagen – właściwości, które zapewnią Ci zdrowie

artykuł


Idziemy na trening muay thai! Oto, co musisz wiedzieć

artykuł


Grzyby leśne – minimum kalorii i maksimum smaku. Jakie mają właściwości?

artykuł


Zdrowa żywność pod lupą. Czy ekologiczne znaczy lepsze?

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Trening

Boks w Warszawie - ćwicz tylko z najlepszymi trenerami boksu!

Trening

Taekwondo Warszawa: trenuj taekwondo tylko u najlepszych

Trening

Systemy kafeteryjne dla małych firm. Benefity, które zadowolą Twoich pracowników

Dieta OXY: opinie o odchudzaniu metodą OXY

artykuł


Przepis na batona wysokobiałkowego opracowano na SGGW. Zdrowy i ekologiczny, do zrobienia w domu

artykuł


Polskie gwiazdy bez makijażu i w samej bieliźnie. To projekt #BlackandWhiteBeauty

artykuł


Ile kalorii ma pizza?

artykuł


BreastFit. Nowa dyscyplina sportu dla mężczyzn [ZDJĘCIA, WIDEO]

artykuł


Zdrowe Reese's. Jak przygotować FIT czekoladki Reese's [PRZEPIS]

artykuł