Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Najprostsza droga do nauki karate w Warszawie? Na zajęcia zapisz się już dziś!

06 września 2019 14:12

O zaletach karate można mówić wiele. Uczy stanowczości, dyscypliny i opanowania. Pomaga w wyznaczaniu i osiąganiu celów - co bardzo przydaje się w codziennym życiu. Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć korzystnie wpływają na naszą fizyczność oraz umysł. Warto wspomnieć również o pewności siebie i umiejętnościach samoobrony, które zyskujemy uczestnicząc w tych zajęciach. A jeśli karate w Warszawie, to gdzie? Podpowiadamy. dokąd warto wybrać się na trening.

karate warszawa cennik, oyama karate warszawa, karate dla dzieci warszawa mokotów, karate dla dzieci warszawa wola pixabay.com

Karate Warszawa: ćwicz z najlepszymi

Tych poszukujących odpowiedniej szkoły karate (Warszawa) dla dorosłych, powinna zainteresować oferta Karate Kyokushin Sekai Praga Południe. Od razu warto zaznaczyć, że szkoła Karate Kyokushin ma również dwie inne lokalizacje - Targówek i Białołęka. Kilka zdań o Karate Warszawa Sekai. Sekai oprócz tradycyjnych zajęć z karate daje Ci możliwość wyjazdu na letnią akademię sprawności lub wyjazdy na obozy sportowe oraz zawody karate w całej Europie. Wyjazd na taki obóz to na pewno niezapomniane wrażenie. Spotkasz tu wielu interesujących ludzi, z którymi możesz dzielić się pasją do sportu. Najlepsza szkoła karate to taka, w której czujesz się dobrze, swobodnie i doskonalisz swoje umiejętności podczas każdych zajęć. Co zyskujesz uczęszczając na te zajęcia? Wzmacniasz swoje ciało, relaksujesz umysł oraz odpoczywasz od codziennych problemów. Polepszasz panowanie nad swoim ciałem, poprawiasz kondycję oraz koncentrację. Zalet jest sporo więcej, najlepiej jak doświadczysz ich sam na własnej skórze kupując wejściówke w cenie 20 złotych za wejścię. Koszt Karnetu to zaledwie 140 złotych miesięcznie. Zaledwie, ponieważ daje Ci nielimitowaną ilość wejść do tego i 91 innych klubów. To się opłaca! Wejścia i karnet kupisz na Myfitweb.pl.

Karate Warszawa: tu warto zajrzeć!

Szkoła Karate Tsunami to szkoła prowadzona zgodnie z zasadami feng shui - dalekowschodniej sztuki aranżacji przestrzeni. Dowodem na to jest poświadczenie wielkie mistrza Duong Manh Hung, który długi czas leczył cesarzy Chin i nie tylko. Szkoła jest połączeniem nowoczesnej metody nauczania i treningów z tradycyjnymi technikami. Czy może istnieć lepsze połączenie? Karate Tsunami jest uprawiane nie tylko w Polsce. Inne kraje na wielu kontynentach takich jak: Europa, Azja, Australia, Afryka i Ameryka również ćwiczą karate tsunami. To fantastyczne miejsce ma swoją lokalizację w Radości w Warszawie - ulica Patriotów 247. Pod okiem soke Ryszarda Murata będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności lub zupełnie od początku nauczyć się tej pięknej sztuki walki. Jeszcze lepsza jest cena wejściówki na zajęcia do soke Ryszarda - wynosi zaledwie 15 złotych. Karnet do tego i 64 innych obiektów to koszt 130 złotych miesięcznie. Kup je już dziś - TU.

Karate w Warszawie dla dzieci

Szukaj takiej szkoły karate, która zaopiekuje się Twoją pociechą? Nie musisz się już obawiać. Richard Fitness & Fight Club zadba o Twoje dzieci, a także o Ciebie, bo zajęcia ze sztuk walki są również dla dorosłych. Wybierając tę szkołę, Twoje dziecko sprawdzi swoje umiejętności, ale również będzie mogło współzawodniczyć z innymi - oczywiście na zasadach fair play. Systematyczne uczęszczanie na zajęcia da Ci dobrą dawkę energii na co dzień i zmotywuje do dalszych ćwiczeń. A dla tych starszych: zumba, TBC, zdrowy kręgosłup, aikido, judo, boks oraz inne sztuki walki. Zajęć jest mnóstwo. To Ty decydujesz, na które chcesz uczęszczać. Jak zatem wygląda cena wejść do takiego klubu. Pojedyncza wejściówka to tylko 15 złotych. Karnet - 155 złotych za miesiąc oraz dostęp do 129 innych obiektów. To się naprawdę opłaca! 


Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

  • siłownie
  • zajęcia fitness
  • baseny
  • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

  • Kluby
  • Zajęcia
  • Baseny
  • Inne

Myfitweb poleca


Zimowa dieta pełna witamin. Co wprowadzić do diety na koniec zimy?

artykuł


Sport club: jak wybrać klub fitness?

artykuł


Ta grafika pokazuje, co jest w Nutelli. Nigdy więcej nie będziesz chciał jej jeść

artykuł


Salsa Warszawa: gdzie w Warszawie nauczą Cię tańczyć salsę?

artykuł


Przepis na batona wysokobiałkowego opracowano na SGGW. Zdrowy i ekologiczny, do zrobienia w domu

artykuł


Dieta Kwaśniewskiego, czyli dieta optymalna [ZASADY, PRODUKTY, EFEKTY]

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Trening

Siłownia bez umowy [Warszawa]: ćwicz bez zobowiązań z Myfitweb

Trening

Prezenty świąteczne dla klientów. Co kupić na prezenty świąteczne dla klientów biznesowych?

Trening

Black Friday: promocje, kody, kiedy jest Black Friday 2019 w Polsce

Najlepsze fitness MEMY. Zmotywują Cię i rozbawią

artykuł


Popraw wygląd piersi ćwiczeniami! 5 ćwiczeń na jędrny biust

artykuł


Ćwiczenia na plecy: trening pleców. Oto 5 naszych ulubionych ćwiczeń

artykuł


Brownie z trzech składników. Zdrowe, bo bez cukru, ale tego nie poczujesz!

artykuł


Sprzęt do ćwiczeń w domu: co powinieneś mieć żeby trenować?

artykuł


Czytamy etykiety! Czego nie powinno być w jogurcie?

artykuł