Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Pay as you go, czyli płać tylko wtedy, kiedy korzystasz

28 sierpnia 2019 13:42

Nikt z nas nie lubi płacić za coś, z czego nie korzysta. Zaoszczędzone pieniądze można by było przeznaczyć na inne rzeczy. Tak samo jest ze sportem. Po co płacić krocie za kartę na siłownię, skoro nie ćwiczysz aż tak często? Serwis Myfitweb specjalnie dla Was stworzył program sportowy - pay as you go, czyli płać tylko wtedy, kiedy korzystasz.

gymsteer pixabay.com

Pay as you go to koniec abonamentu?

W dzisiejszych czasach klient jest bardzo świadomy. Kto z nas lubi płacić za coś z czego się nie korzysta? Nikt! Wiadomo. Dotyczy to też sportu, fitnessu i członkostwa na siłowni. 

Masz karnet i umowę na 12 miesięcy, ale zbyt często z niego nie korzystasz? Niech karta przestanie być gadżetem w portfelu. Rozwiązaniem takiego problemu okazuje się program sportowy pay as you go. Takie systemy dostępne są w wielu krajach Europy i nie tylko. Setki tysięcy osób korzysta z pay as you go w Anglii czy Francji. Są bardzo zadowoleni, ponieważ łączą przyjemne z pożytecznym - uprawiają sport tak samo jak wcześniej, z tym że płacą za to zdecydowanie mniej. Jedynie za rzeczywiste wykorzystanie. 

Na Myfitweb.pl kupisz WEJŚCIÓWKI do 70 proc. taniej: na siłownię, fitness i innych obiektów

Kolejnym plusem takiego systemu jest umowa, a w zasadzie jej brak. W odróżnieniu od tradycyjnego kupna karnetu, pay as you go nie wymaga od Ciebie żadnego podpisywania umowy, bo po co się ograniczać? Jeżeli chodzisz na siłownię 5 razy w miesiącu, to po co płacić za nią więcej? Wydaje się proste i intuicyjne - bo takie jest! Czy zdarzyło Ci się podpisać roczny kontrakt na siłownię, klub fitness lub do innego obiektu? Po czym nagle okazało się, że to nie dla Ciebie, a musiałeś ciągle za usługę płacić. Chodziłeś tylko czasami. Ile straciłeś? Mógłbyś wydać te pieniądze lepiej.

Pay as you go to przyszłość

PAYG istnieje już w wielu innych aspektach naszego życia. Dobrym przykładem jest ubezpieczenie samochodu. Stawka ubezpieczenia OC wzrasta praktycznie z roku na rok, co denerwuje dobrych i bezwypadkowych kierowców. Stawka wzrasta tylko dlatego, że jeżdżą starszymi samochodami. Nie jest to do końca sprawiedliwe, a przecież można inaczej. Niedawno zyskał rozgłos pomysł jednej z firm ubezpieczeniowej, która wprowadziła rozliczanie kosztów ubezpieczeniowych od ilości przejechanych kilometrów. To podejście na pierwszy rzut oka wydaje się sprawiedliwsze. A jak jest w branży sportowej?

Korzystaj i nie przepłacaj

Serwis Myfitweb oferuje swoim Użytkownikom system pay as you go tak, aby mogli ćwiczyć z czystym sumieniem. Do wyboru masz parę możliwości. Jeżeli ćwiczysz często i regularnie - polecamy Ci multikarnet Open. Ten karnet daje Ci dostęp nie tylko do wykupionej siłowni czy innego sportowego obiektu, ale również do wielu, wielu innych. To wszystko możesz kupić bez zawierania jakichkolwiek umów oraz okresów wypowiedzenia, podczas których u innych, musiałbyś płacić. Nic podobnego. Nie ćwiczysz - nie płacisz. Twoja aktywność kończy się na 3-4 wyjściach w ciągu miesiąca? Wypróbuj naszej wejściówki Myfitweb. Kupując je, zyskujesz dostęp do wybranego klubu, z którym współpracujemy. Sprawdź jakie to proste. Wejdź na Myfitweb.pl, wyszukaj interesujący obiekt w dogodnej dla Ciebie lokalizacji oraz płać tylko wtedy kiedy ćwiczysz!


Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

  • siłownie
  • zajęcia fitness
  • baseny
  • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

  • Kluby
  • Zajęcia
  • Baseny
  • Inne

Myfitweb poleca


Zrób sobie prezent i odstaw cukier. Przerzuć się na FIT Słodycze, FIT Koktajle i FIT Desery niskokaloryczne

artykuł


Idealne ćwiczenie na nogi i pośladki? Ten jeden ruch wyrzeźbi dolne partie

artykuł


FIWE 2017: Na targach odbędą się debiuty PZKFiTS Summer Edition

artykuł


Dieta owocowa. To hit czy kit?

artykuł


Zdrowe Michałki. Jak zrobić fit Michałki? [PRZEPIS]

artykuł


Co NAPRAWDĘ jest we frytkach z Mc Donalda. Przeczytaj to sam, bo innym nie uwierzysz

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Trening

Siłownia bez umowy [Warszawa]: ćwicz bez zobowiązań z Myfitweb

Trening

Prezenty świąteczne dla klientów. Co kupić na prezenty świąteczne dla klientów biznesowych?

Trening

Black Friday: promocje, kody, kiedy jest Black Friday 2019 w Polsce

Lato w pełni! Nie kupujesz karnetu? Kup wejściówkę do 60 proc. taniej u nas

artykuł


Trener gwiazd zdradza, jak Aniołki Victoria Secret trenują pośladki!

artykuł


FIWE 2017 we wrześniu w Warszawie. Odwiedź największe wydarzenie branży fitness!

artykuł


Usuń toksyny z organizmu. Ten napój Ci w tym pomoże: cytryna, imbir, sól i sok jabłkowy

artykuł


5 „fit” produktów, które musisz odstawić już dziś!

artykuł


Instagram kontra rzeczywistość. Ta blogerka pokazuje prawdę!

artykuł