Prezenty świąteczne dla pracowników. Pomysły na oryginalne upominki

03 grudnia 2019 12:00

Myfitweb

Chcesz sprawić pracownikom swojej firmy oryginalny upominek na święta? Najlepiej taki, z którego cieszy się nie tylko on, ale także jego rodzina? Mamy dla Ciebie propozycję: sprawdź kartę podarunkową Myfitweb.pl i obdaruj nią swoich pracowników. Z pewnością poczują się wyjątkowo!

paczki świąteczne dla pracowników oferty

Prezenty świąteczne dla pracowników? Pomysły na takie upominki niestety szybko się kończą. Jako pracodawca albo HR Manager chcesz zadbać o to żeby się podobały, były nietuzinkowe, oryginalne i sprawiły radość. Upominki świąteczne po prostu muszą cieszyć!

Oryginalne prezenty dla pracowników

Prezenty dla pracowników na święta (2018) mogą sprawić dużo radości. Wystarczy, że kupisz dla osób u siebie w firmie kartę podarunkową Myfitweb. Co to jest? Karta, którą sam zasilasz, dowolną kwotą, a obdarowana osoba może ją wykorzystać na Myfitweb.pl. Prezent dla pracownika, a podatek i ZUS 2019 nie stanowią tu problemu.

Co ważne prezenty na święta w pracy mogą być na dowolną kwotę – także na 50 zł, a za to Twój pracownik może kupić np. wyjście z całą rodziną do Papugarni, kina, na trampoliny lub setki zajęć sportowych, fitnessowych i grupowych. 

Prezenty dla pracowników na święta, a podatek – w przypadku karty upominkowej Myfitweb.pl nie musisz się nad tym zastanawiać. 

Jak to działa? Prezenty na święta w pracy:

  • Wybierasz pracowników, których chcesz obdarować
  • Ustalasz kwotę, którą chcesz ich obdarować
  • My zajmujemy się przygotowaniem tego w systemie
  • Pracownik dostaje voucher na swojego mejla, loguje się u nas i już widzi kwotę, którą mu przydzieliłeś na prezent 

Proste i wygodne, prawda? To też rozwiązanie na ostatnią chwilę. Bo przygotowanie jest bardzo proste, zawsze możesz liczyć na techniczne wsparcie Myfitweb.pl, a kwotę, którą obdarujesz pracownika ma on do wydania przez rok! Co ważne – sam może doładować też swoje konto podczas zakupów, jeśli zdecyduje się na większe zakupy! 

Elastyczne rozwiązanie nie tylko na święta

Oryginalny prezent dla pracowników na święta lub prezent na mikołajki dla pracownika? A może tak po prostu, za dobre wyniki w pracy? Mamy to! Masz szansę podarować swoim pracownikom coś więcej niż materialną rzecz. Co to jest? Przydziel odpowiednie kwoty pracownikom np.: 200 złotych, a będą mogli je wydać nie tylko na sportowe karnety i wejściówki - wydadzą je na co chcą! Spędzą czas ze swoimi bliskimi w miłej atmosferze, poćwiczą na miejskiej siłowni lub zrobią cokolwiek na co będą mieli ochotę. Podaruj mu coś, co zapamięta na długo. 

Zobacz, co mamy w swojej ofercie: kapsuła floatingowa, parki trampolin, siłownie, masaże, fizjoterapeuci, kluby fitness, szkoły tańca, szkoły walki, a także, kino, podróże, bilety na wydarzenia i o wiele więcej! LINK do naszej wyszukiwarki - sprawdź, co można kupić w ramach karty podarunkowej Myfitweb.pl.

Jesteś zainteresowany? Pisz do nas w tej sprawie na myfitweb@myfitweb.com.


Myfitweb poleca

Myfitweb poleca

Tylko u nas

Obiekty w okolicy

Zobacz również

x