Facebook Pixel

WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

V Jubileuszowa Edycja Konferencji PEI The Best Of PEI 16 marca 2019 na PGE Narodowym w Warszawie

05 lutego 2019 16:16

W sobotę 16 marca 2019 na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Konferencji PEI – największej konferencji edukacyjnej fitness w Europie.

V Jubileuszowa Edycja Konferencji PEI The Best Of PEI Materiały organizatora

Każdego roku wydarzenie gromadzi fanów tej branży oraz trenerów personalnych, którzy pragną zdobywać wiedzę od branżowych specjalistów. Cztery poprzednie edycje okazały się wielkim sukcesem, docenionym nie tylko przez samych Uczestników, ale także Wystawców i międzynarodowe gwiazdy fitness (Michelle Lewin, Simeon Panda, Paige Hathaway, Erko Jun czy Lazar Angelov).

THE BEST OF PEI – czyli piąta edycja nastawiona na edukację przez duże E!

Piąta edycja została ułożona wedle opinii i życzeń uczestników poprzednich konferencji – tegoroczni prelegenci to prawdziwe crème de la crème branży fitness, a przede wszystkim znani i doświadczeni specjaliści, m.in.:

Radosław Słodkiewicz, Tadeusz Sowiński, Jakub Mauricz, Iwona Wierzbickia, Paweł Głuchowski, Norbert Tymczak „Fenix” i wielu innych. 

Jak co roku uczestnicy będą mogli zyskać wiedzę z zakresu: dietetyki i żywienia, suplementacji, treningu i budowy masy mięśniowej. PEI to także Inspiracja, dlatego nie zabraknie bloku motywacji – tym razem na scenie Martin Lewandowski - właściciel federacji KSW i współtwórca polskiego MMA.

SPRAWDŹ: TRENING na siłowni i zajęcia fitness do 70 proc. taniej. Kupuj wejściówki na Myfitweb.pl - już od 10 zł!

Bogatą w merytorykę agendę docenili Srebrny Sponsor Konferecji - Biofiton - nowa marka na rynku suplementacyjnym Partner Konferencji  -  Pure Power, holenderska marka odzieżowa założona z oddziałem w Polsce.

Wydarzeniem, które na stałe wpisało się w agendę PEI jest Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych – specjalny panel przeznaczony dla trenerów personalnych, mający na celu podnoszenie ich kwalifikacji, ale także ułatwienie pozyskiwania lub utrzymywania klientów. Wśród prelegentów m.in. Katarzyna Figuła - mentorka trenerów personalnych w Polsce; Franciszek Georgiew – założyciel agencji marketingowej Social Tigers i ekspert social media; Krzysztof Pakulec - szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, i obsługi klienta oraz po raz pierwszy Edyta Litwiniuk - redaktor naczelna magazynu SHAPE, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i była zawodniczka kadry narodowej oraz Agnieszka Świtalska-Nawrocka  - sędzia klasy IFBB i trener personalny.

W tym roku udział w tym panelu jest dodatkowo certyfikowany przez Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego, dzięki wyczekiwanej prelekcji samego Prezesa Związku – Pawła Filleborna. Będzie to jedyne tego typu wystąpienie na wydarzeniu otwartym. 

Partnerem OZTP po raz kolejny została platforma Podioom - system aplikacji mobilnych, pozwalających na odnalezienie profesjonalnego trenera personalnego, umówienie się z nim na trening i utrzymanie stałej relacji, gwarantującej ciągły i bezpieczny rozwój podopiecznych.

Pełna agenda, dostępna na stronie organizatora, robi naprawdę imponujące wrażenie: SPRAWDŹ TU.

Program Konferencji to zawiera także certyfikowane kursy – podczas edycji 2019 organizatorzy położyli nacisk na dwie z najbardziej rozwijających się dziedzin związanych ze światem fitnessu – stretching oraz fizjoterapię. Uczestnictwo w wydarzeniu to także doskonała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą marek sportowych.

Piąta edycja PEI zaskakuje także zupełnymi nowościami

  • Strefą Fitness Speed Dating – która daje możliwość przeprowadzenia rekrutacji dla trenerów personalnych i fizjoterapeutów. Jako potencjalnych pracodawców Organizatorzy wraz z Fit Academy - profesjonalną siecią szkół fitness zapraszają: managerów klubów fitness, ośrodków spa&wellness, gabinetów dietetycznych, gabinetów fizjoterapeutycznych, czy działy kadr sportowych uczelni wyższych. 

  • Konkurs na Trenera Personalnego by PEI – którego rozstrzygnięcie nastąpi w dniu wydarzenia. Przyjmowanie zgłoszeń trwało do 20 stycznia. Aktualnie można głosować na uczestników poprzez stronę KLIKNIJ TU. Zwycięzca otrzyma Statuetkę Trener Roku by PEI, dyplom, wywiad i artykuł na portalu BranzaFitness.com oraz paczkę nagród rzeczowych ufundowanych przez Partnerów Konkursu.

Partnerem konkursu i fundatorem nagród jest Dr. Coco – producent wody kokosowej z międzynarodowym certyfikatem ISO, dającym gwarancję najwyższej jakości. 

Podczas PEI pojawią się również Goście Specjalni – to osoby, które dzielą się swoją Pasją, Edukują innych i są Inspiracją do działania. Wśród nich są trenerzy personalni, zawodnicy, motywatorzy i miłośnicy sportu. Wielu z nich to uczestnicy poprzednich edycji, którzy rozwijają się razem z każdą edycją. Wszystkich Gości możecie poznać bliżej na https://konferencjapei.pl/goscie-specjalni.

V edycja będzie naprawdę wyjątkowa i niezwykle bogata w wiedzę oraz idoli fitnessu – prawdziwych ekspertów branży, z którymi będzie można nawiązać bezpośrednią relację. Do godziny zero, czyli 16 marca 2019 zostało ponad miesiąc, a sprzedanych zostało już ponad 85% biletów.

PEI to nie tylko Konferencja, to prawdziwe Święto Branży Fitness. Więcej informacji: https://www.konferencjapei.pl/.


Kupuj tanie wejściówki i multikarnety

Wybieraj kluby fitness, siłownie i baseny z naszej ogólnopolskiej bazy

  • siłownie
  • zajęcia fitness
  • baseny
  • inne obiekty sportowe

Kup karnet lub wejściówkę

  • Kluby
  • Zajęcia
  • Baseny
  • Inne

Myfitweb poleca


Program 80 Day Obsession zmienił ich ciała nie do poznania

artykuł


Ile kalorii spala się podczas godziny kickboxingu?

artykuł


Zdrowe vs. Niezdrowe. Te porównania dadzą Ci do myślenia

artykuł


Od czego zacząć odchudzanie, by uniknąć kłopotów? [5 KROKÓW DO CELU]

artykuł


Te produkty warto zjeść przed seksem [TOP 5]

artykuł


Dieta na stres i nerwy. Czy żywność może odstresować?

artykuł

Dołącz do nas

Zobacz także

Lifestyle

Prezenty świąteczne dla pracowników. Pomysły na oryginalne upominki

Lifestyle

Karty sportowe dla pracowników to najbardziej popularny benefit pozapłacowy

Lifestyle

Musclemania Poland: zaprezentuj swoją metamorfozę

Polskie gwiazdy bez makijażu i w samej bieliźnie. To projekt #BlackandWhiteBeauty

artykuł


Tak zmienił się Rafał Maślak. Aż trudno uwierzyć!

artykuł


Motywacja do ćwiczeń i diety. Te zdjęcia pomogą w drodze do celu!

artykuł


Dieta Dąbrowskiej: efekty słynnego postu

artykuł


Siłownia Warszawa Rembertów: w poszukiwaniu treningu idealnego

artykuł


Ta trenerka pokazuje jak jej brzuch się potrafi zmienić. W sekundę!

artykuł