WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Barbell Club to komfortowe studio treningu siłowego i funkcjonalnego przystosowane do zajęć grupowych oraz indywidualnych. Przyjazna atmosfera, profesjonalni trenerzy oraz w pełni wyposażona sala? Tak, to Barbell Club! Klub jest bardzo blisko Ciebie, bo na Żoliborzu (Warszawa ul. Gen. Józefa Zajączka 9B). Sprawdź Barbell Club cennik oraz Barbell Club opinie!

W skład ekipy Barbell Club wchodzą certyfikowani trenerzy personalni, fizjoterapeuci oraz dietetycy, którzy specjalizują się w swoich dziedzinach i są związani ze sportem od lat. Są to: Marek Gunia, Ania Jaśkiewicz - Gunia, Mateusz Wyszyński, Marta Malec, Adrian Sokołowski, Ewa Święch, Valerii Dvornik, Beata Sopczyńska. Barbell Club oferuje Ci treningi najwyższej jakości, prowadzone według najlepszych standardów oraz oparte na doświadczeniu Barbell teamu. Klub o powierzchni 245 mkw. jest wyposażony w profesjonalny sprzęt, podzielony na strefę funkcjonalną, gabinet fizjoterapuetyczny oraz strefę wolnych ciężarów. Trenerzy dbają o bezpieczeństwo klubowiczów, nie rezygnując z poprawy wyników sportowych.

Barbell Club jest wyjątkowym klubem, ponieważ jest stworzony z pasji i miłości do sportu. To miejsce, w którym udoskonalisz swoją formę fizyczną. Nie ma znaczenia na jakim poziomie jesteś. Zarówno początkujący, jak i Ci z wyższym poziomem zaawansowania znajdą coś dla siebie. Kameralne studio, różnorodność sprzętu, różne strefy ćwiczeń, sympatyczni i profesjonalni trenerzy oraz niskie ceny wejściówek Myfitweb i karnetu. Czego chcieć więcej? Sprawdź grafik klubu poniżej!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Barbell Club i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  48,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Wejściówka na zajęcia grupowe z trenerem personalnym.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  280,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 217 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Barbell Club. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Barbell Club bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Barbell Club dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Trening funkcjonalny
Tylko na myfitweb Wejściówka od 48.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

24/01/2020 18:30:00

Opis zajęć:

Trening z wykorzystaniem ruchów funkcjonalnych wykonywanych na wysokiej intensywności, co pozwala na odpowiednią stymulację układu krążeniowo - oddechowego. Dzięki takiemu połączeniu zyskujemy wysoką wydolność oraz ponadprzeciętnie sprawne ciało, a skalowanie zajęć umożliwia pracę na każdym poziomie zaawansowania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Zdrowy Kręgosłup
Tylko na myfitweb Wejściówka od 48.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

27/01/2020 18:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia prowadzone przez profesjonalnego fizjoterapeutę polecane dla każdego, bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Recepta, żeby twój kręgosłup był w dobrej formie to mobilne (dobrze ruchome) biodra i stabilny odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Wytrzymałość siłowa
Tylko na myfitweb Wejściówka od 48.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

27/01/2020 21:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia zbliżone do treningu funkcjonalnego. Składają się z dwóch części. Pierwszej, gdzie pracujemy nad wytrzymałością siłową wybranych grup mięśniowych (12-15 powtórzeń, 4-5 serii, średni ciężar). Drugiej, czyli 15 minut ciągłej pracy, podczas których pracujemy nad ogólną wytrzymałością siłową ciała.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Barbell Club ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej