WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Bodyshape to siłownia, klub fitness i basen na warszawskim Ursynowie, doskonale zlokalizowany przy Stacji Metra Kabaty. Klimat Bodyshape jest kameralny, przyjazna i doświadczona kadra trenerska sprawi, że będziecie chcieli tu trenować. Oferta zajęć w Bodyshape jest różnorodna, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Prowadzone są także treningi indywidualne. Siłownia to też doskonały wybór na spędzenie czasu z rodziną, aktywnie oczywiście. Taniec, boks, a może zajęcia, rehabilitacyjne? Jest w czym wybierać.

Niewątpliwie, basen jest jednym z atutów miejsca. Prowadzone są na nim lekcje pływania dla dzieci i dorosłych, zajęcia w wodzie dla niemowląt, aqua aerobik.

Zajęcia fitness prowadzone są o różnych porach dnia – można trenować rano, przed pracą, a także w późniejszych godzinach. Instruktorzy prowadzą ćwiczenia dla osób o różnej sprawności fizycznej, z pewnością początkujący nie będą czuć się nieswojo na sali. W skład kadry trenerskiej wchodzą absolwenci AWF-u, fizjoterapeuci i dietetycy. Bodyshape jest klubem fitness, który warto odwiedzać regularnie.

Bodyshape to nie tylko aerobik. Pokochacie ten basen (Warszawa). Obiekt jak na baseny (Warszawa) spełni wymagania każdego! Basen Kabaty jest w zasięgu ręki każdego mieszkańca Ursynowa. Klub basen ma od dawna, jeśli jeszcze na nim nie byliście, to pora nadrobić zaległości. Ale Bodyshape to też siłownia (Ursynów), circuit training, tbc fitness. Jeśli szukasz fitnessu (Kabaty) czy też siłownia (Kabaty) pora wybrać się do Body shape Kabaty.

Cennik

Niestety, Bodyshape jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Bodyshape? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej