WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Jaworzno> Boot Camp Jaworzno
loading

Marzysz, żeby wrócić do świetnej formy, ale nie chce Ci się chodzić na siłownie? Myftiweb, ma dla Ciebie inne rozwiązanie. Wypróbuj Boot Camp w Jaworznie - Boisko LO1 Podwale.

Boot Camp to inspirowany na XX- wiecznej amerykańskiej metodologii treningi wojskowe. Takie treningi są wyjątkowo popularne w USA, Wielkiej Brytanii, a nawet Australii. Dzisiejsze Boot Campy są nieco inne, niż ówczesne wojskowe treningi. Są przede wszystkim ukierunkowana na wszechstronne budowanie wytrzymałości, siły, szybkości i ogólnej sprawności fizycznej. Nie można zapomnieć o niezapomnianej atmosferze i zabawie!

Boot Camp w Jaworznie jest skierowany praktycznie do każdego. Nie masz formy? Nic nie szkodzi. Przyjdź i wybierz zajęcia dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tego typu sportem, wybierz - Boot Camp Light. Jeżeli trenujesz już jakiś czas i zależy Ci na efektach, przyjdź na Boot Camp. To trening ogólnorozwojowy z elementami biegowymi i siłowymi. Stawiasz sobie za cel ukończenie Spartan Race, Runmageddon czy Tough Mudder? W takim razie zacznij ćwiczyć z Boot Camp Hard. Treningu jest ukierunkowany na specjalistyczne przygotowanie do bardziej wyczynowych form aktywności fizycznej. Ostatnia z kategorii to Boot Camp Special, która jest monotematyczną wersją - ćwiczenia z elementami związanymi z jedną, konkretną dyscypliną.

Treningi Boot Camp pomogą Ci wrócić do wymarzonej formy, sprawią, zbudują Twój charakter oraz przygotują kondycyjnie i fizycznie. No i najważniejsze - są na świeżym powietrzu.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Boot Camp Jaworzno i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  18,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  127,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 52 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Boot Camp Jaworzno. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Boot Camp Jaworzno bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Boot Camp Jaworzno dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Boot Camps dzieci 8-10 lat
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.00 zł Siłownia

Najbliższe:

04/03/2020 18:45:00

Opis zajęć:

Zajęcia Boot Camps - ćwiczenia wspomagające ogólny rozwój ciała dziecka - poziom początkujący.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Boot Camp
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.00 zł Siłownia

Najbliższe:

02/03/2020 18:30:00

Opis zajęć:

Trening ogólnorozwojowy z elementami siłowymi i biegowymi, jest to najczęstszy wybór osób, które zaczynają swoją przygodę z treningami na zewnątrz, ponieważ szybko czuje się efekty swojej pracy. Utrata kilogramów, zwiększenie siły i wytrzymałości, a dodatkowo wzrost sił witalnych. Świetny wybór dla kogoś, kto naprawdę szuka w życiu zmiany i rezultatów. Ten rodzaj treningu jest świetnym wyzwaniem dla kogoś, kto poznał już podstawowe ćwiczenia.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w Boot Camp Jaworzno? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Boot Camp Jaworzno

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej