WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Katowice> Boot Camp Katowice
loading

Męczą Cię ćwiczenia w ciasnej siłowni? Mamy doskonałą alternatywę! Poznaj Boot Camp Katowice - obóz dla rekrutów. Boot Camp ma 3 atrakcyjne lokalizację. Są to: Stadion AWF w Katowicach, Gimnazjum nr. 4 oraz Park Brynów.

Czym jest ten obóz? Jest to pewien rodzaj treningu na świeżym powietrzu. Korzenie obozu sięgają XX wieku. Sam obóz wywodzi się z metodologii amerykańskich treningów wojskowych. Ta aktywność nie jest aż tak popularna jak w niektórych krajach takich jak: USA, Wielka Brytania czy Australia. Obecnie boot camp jest nieco mniej zbliżona do wojskowych rygorów i treningów. Ukierunkowana jest bardziej na ogólny rozwój ciała, budowanie wytrzymałości, siły, zwinności i sprawności fizycznej naszego ciała. Jest więc to coś innego niż, rutynowe chodzenie na siłownię i podnoszenie ciężarów.

Oprócz tych wszystkich ćwiczeń, Boot Camp Katowice stawia również na zabawę - bo o to w tym wszystkim chodzi. Trenuj, buduj swoje ciało i baw się dobrze. Warto podkreślić, że Twoja obecna forma fizyczna nie ma znaczenia. Trenerzy Boot Campu pomogą Ci odbudować Twoją sprawność - jeżeli zajdzie taka potrzeba. Treningi odbywają się praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych, co dodatkowo buduje Twoją wytrzymałość. Boot Camp to nie tylko trening fizyczny, to również budowanie Twojego charakteru i siły psychicznej.

Trening Boot Camp w Katowicach dzieli się na parę kategorii. Boot Camp Light jest treningiem ogólnorozwojowym, idealnym by rozpocząć swoją przygodę z obozem dla rekrutów. Boot Camp to najczęściej wybierana kategoria z elementami biegowymi i siłowymi. Jeżeli szukasz zmiany i innego rodzaju aktywności niż siłownia - to poziom w sam raz dla Ciebie. Boot Camp Hard jak sama nazwa wskazuje jest dużo cięższa kategoria aktywności stworzona dla tych, którzy przygotowują się do bardziej wyczynowych aktywności fizycznych takich jak: Spartan Race, Obstacle Course Racing. Ćwicząc w Boot Camp Special skupiasz się na elementach związanych z jedną dyscypliną. Koniecznie sprawdź to miejsce!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Boot Camp Katowice i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  18,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  127,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 52 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Film

Opinie

Trenowałeś w Boot Camp Katowice? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Boot Camp Katowice

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej