WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Bulder Bar to kameralna bulderownia na Ursynowie. Na 74 mkw możemy się wspinać: jest sporo podwieszeń, ciekawa i urozmaicona droga i bryła do wspinaczki. Wspinać się można bez liny i podwieszeń. Zabezpieczeniem jest, gruby, atestowany materac firmy Polimat, który sprawia, że odpadnięcia nawet z sufitu są bardzo bezpieczne. W bryle bulderowni znajduje się również campus HRT.

Miejsce powstało z pasji do wspinaczki, można tu spotkać się ze znajomymi, spędzić czas z rodziną, zorganizować czas dla dzieci. Bulder Bar to idealne miejsce do wspinaczki bulderowej, dla dorosłych i dzieci, zaawansowanych i początkujących.

Materace Ursynów? Tak! Ale tylko te, które chronią przed upadkiem w Bulder Bar (Derweniowa 6). Campus wspinaczkowy wyposażony jest w Polimat-materace, dzięki czemu wspinaczka jest bezpieczna jak nigdy.

Cennik

Niestety, Bulder Bar jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Miło, kameralnie, aktywnie. Z dziećmi! Bardzo fajne miejsce do spędzenia czasu na Ursynowie. Nie tylko w weekendy :)

31/01/2018

Trenowałeś w Bulder Bar? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej