WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Piaseczno> CF05500 Piaseczno
loading

CF 05500 Piaseczno to idealne miejsce dla fanów cross treningu i treningu funkcjonalnego. Przy ulicy Puławskiej 38/40 w Piasecznie fani sporów wytrzymałościowych mogą liczyć na porządny wycisk.

Zajęcia prowadzone w CF 05500 Piaseczno kierowane są do osób na różnym poziomie kondycyjnym. Beginners to zajęcia dla osób początkujących, na których razem z trenerem wypracujemy prawidłowe wzorce ruchowe. Jeśli jeszcze nie trenowałeś crossfitu, to najwyższa pora to zmienić. System treningów zbudowany w oparciu o ciągle zmienne ruchy funkcjonale potrafi wciągnąć! Łączymy tu ze sobą gimnastykę, podnoszenie ciężarów i wytrzymałościowe ćwiczenia. Efekty widać dość szybko przy regularnym treningu, dlatego niektórzy mówią, że crossfit silnie uzależnia!

CF 05500 Piaseczno to także zajęcia WOD dla osób, które już z tym sportem miały do czynienia (crossfit wod). Jeśli ćwiczyłeś minimum pół roku, to już wiesz jak wykonywać w sposób poprawny pompki, przysiady i ćwiczenia z obciążeniem.

Crossfit Piaseczno to miejsce, w którym znajdziemy się w towarzystwie wykwalifikowanych trenerów. Ważne jest to na samym początku, ale także dla osób, które już pierwsze kroki na boxie postawiły. Crossfit musi być bezpieczny, dlatego warto trenować u najlepszych. Crossfit CF 05500 Piaseczno to także duża przestrzeń klubu i wysokiej jakości sprzęt. Co ważne, to też społeczność ludzi, którzy pokochali crossfit i rywalizację między sobą.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do CF05500 Piaseczno i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  220,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 163 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik CF05500 Piaseczno. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do CF05500 Piaseczno bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek CF05500 Piaseczno dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

WOD/BEGINNERS
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

19/08/2019 07:30

Opis zajęć:

Beginners to zajęcia dla osób początkujących, na których razem z trenerem wypracujemy prawidłowe wzorce ruchowe. Jeśli jeszcze nie trenowałeś crossfitu, to najwyższa pora to zmienić. System treningów zbudowany w oparciu o ciągle zmienne ruchy funkcjonale potrafi wciągnąć!

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
WOD
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

19/08/2019 06:30

Opis zajęć:

Zajęcia WOD są dla osób, które już z tym sportem miały do czynienia (crossfit wod). Jeśli ćwiczyłeś minimum pół roku, to już wiesz jak wykonywać w sposób poprawny pompki, przysiady i ćwiczenia z obciążeniem.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
OPEN
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

19/08/2019 16:00

Opis zajęć:

System treningów zbudowany w oparciu o ciągle zmienne ruchy funkcjonale potrafi wciągnąć! Łączymy tu ze sobą gimnastykę, podnoszenie ciężarów i wytrzymałościowe ćwiczenia. Efekty widać dość szybko przy regularnym treningu, dlatego niektórzy mówią, że crossfit silnie uzależnia!

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w CF05500 Piaseczno ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do CF05500 Piaseczno

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej