WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Poznań > Jeżyce > Capoeira Camangula Poznań
loading

Capoeira Camangula (czyt. Kapuera) to szkoła nauka capoeiry. Capoeira Camangula Poznań to szkoła, która uczy Capoeira. Połączenie tańca, muzyki, rytmu, sztuki walki, samoobrony, gimnastyki i akrobatyki – właśnie to łączy w sobie taki trening. Dla kogo są zajęcia capoeira Poznań? Dla wszystkich! Wystarczy poznać podstawy capoeira czy też capoeira stopnie. Zapisać można dzieci, młodzież, treningi capoeire są także dla dorosłych. Warto zapisać się na zajęcia całą rodziną: dorośli i dzieci – to na pewno fajna forma spędzenia wolnego czasu, a w dodatku buduje niesamowite więzi (capoeira Poznań dla dzieci). Nauka capoeira to przyjemna sprawa.

Na pewno widzieliście pokazy Capoeira, które są efektowane – przybierają formę show. Na zajęciach styl ten wygląda nieco inaczej. Osoby początkujące uczą się panowania nad własnym ciałem, ćwiczą koordynację i zdobywają kondycję. Stopniowo uczymy się też uderzeń i kopnięć przydatnych w realnej walce. Capoeira nauka samoobrony jest ważnym elementem zajęć.

Capoeira Camangula (capoeira Poznan) ma swoją sekcję w Poznaniu, ale instruktorzy grupy Camangula prowadzą zajęcia także w innych miastach w Polsce. M.in. w Warszawie, Wrocławiu, Karkowie, Trójmieście.

Capoeira Camangula Poznań jest częścią grupy “Grupo de Capoeira Camangula“, szkoła powstała w 2008 r. i jest jedną z czterdziestu w Polsce, Niemczech i oczywiście Brazylii, skąd wywodzi się sztuka walki. Treningi w Poznaniu prowadzi instruktor z 17-letnim doświadczeniem zdobytym na terenie Europy i Brazylii, dwukrotny zdobywca pierwszego miejsca w Ogólnopolskich Zawodach Capoeira w 2006 i 2007 r.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Capoeira Camangula Poznań i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Obowiązuje na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  90,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  130,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 66 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Capoeira Camangula Poznań. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Capoeira Camangula Poznań bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Capoeira Camangula Poznań dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Capoeira dla dzieci (od lat 5 do 14)
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

21/10/2019 16:10

Opis zajęć:

Capoeira dla dzieci to połączenie gier i zabaw ruchowych, treningu sprawnościowego, ćwiczeń poprawiających koordynację z zajęciami muzycznymi. Wszystko to jest fundamentem do nauki samej capoeiry, czyli kopnięc, uników oraz elementów akrobatycznych tj. bananeira (stanie na rękach), au (gwiazda), au sem maus (gwaizda bez rąk), macaco i wiele innych. Zapraszamy również rodziców do wspólnego trenowania z dziećmi.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Capoeira dla dzieci i dorosłych
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

24/10/2019 17:00

Opis zajęć:

Capoeira dla dzieci i dorosłych - początkujący i zaawansowani. Zajęcia rozpoczynają się solidną rozgrzewką, czyli ćwiczeniami wzmacniającymi i rozciągającymi. Dalszym etapem jest trening technik capoeiry. Są to zarówno kopnięcia, uniki, przejścia jak również elementy akrobatyczne.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Capoeira dla wszystkich
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

20/10/2019 17:30

Opis zajęć:

Capoeira to połączenie tańca, muzyki, rytmu, sztuki walki, samoobrony, gimnastyki i akrobatyki. Została stworzona przez niewolników, jej korzenie sięgają Afryki, ale narodziła się w Brazylii. Capoeira dla wszystkich to zajęcia dla dzieci, rodziców - początkująych i zaawansowanych.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w Capoeira Camangula Poznań ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Capoeira Camangula Poznań

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej