WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Poznań > Jeżyce > Capoeira Camangula Poznań
loading

Capoeira Camangula (czyt. Kapuera) to szkoła nauka capoeiry. Capoeira Camangula Poznań to szkoła, która uczy Capoeira. Połączenie tańca, muzyki, rytmu, sztuki walki, samoobrony, gimnastyki i akrobatyki – właśnie to łączy w sobie taki trening. Dla kogo są zajęcia capoeira Poznań? Dla wszystkich! Wystarczy poznać podstawy capoeira czy też capoeira stopnie. Zapisać można dzieci, młodzież, treningi capoeire są także dla dorosłych. Warto zapisać się na zajęcia całą rodziną: dorośli i dzieci – to na pewno fajna forma spędzenia wolnego czasu, a w dodatku buduje niesamowite więzi (capoeira Poznań dla dzieci). Nauka capoeira to przyjemna sprawa.

Na pewno widzieliście pokazy Capoeira, które są efektowane – przybierają formę show. Na zajęciach styl ten wygląda nieco inaczej. Osoby początkujące uczą się panowania nad własnym ciałem, ćwiczą koordynację i zdobywają kondycję. Stopniowo uczymy się też uderzeń i kopnięć przydatnych w realnej walce. Capoeira nauka samoobrony jest ważnym elementem zajęć.

Capoeira Camangula (capoeira Poznan) ma swoją sekcję w Poznaniu, ale instruktorzy grupy Camangula prowadzą zajęcia także w innych miastach w Polsce. M.in. w Warszawie, Wrocławiu, Karkowie, Trójmieście.

Capoeira Camangula Poznań jest częścią grupy “Grupo de Capoeira Camangula“, szkoła powstała w 2008 r. i jest jedną z czterdziestu w Polsce, Niemczech i oczywiście Brazylii, skąd wywodzi się sztuka walki. Treningi w Poznaniu prowadzi instruktor z 17-letnim doświadczeniem zdobytym na terenie Europy i Brazylii, dwukrotny zdobywca pierwszego miejsca w Ogólnopolskich Zawodach Capoeira w 2006 i 2007 r.

Cennik

Niestety, Capoeira Camangula Poznań jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Capoeira Camangula Poznań ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Capoeira Camangula Poznań

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej