WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Bielsko-Biała> Centrum Sportowe Dekatlon
loading

Dekatlon (dekatlon pl) to siłownia Bielsko - istnieje na rynku już od blisko 20 lat. Dekatlon Fitness Club (siłownia Bielsko Biała) jest synonimem niepowtarzalnej, sportowej atmosfery. Klub fitness i siłownia w Bielsku-Białej został odremontowany, rozbudowany, powstały nowe szatnie i łazienki. Dekatlon Bielsko (znany też jako Decathlon Bielsko) ma też nowy sprzęt, markowy i bezpieczny, a także szeroką ofertę zajęć fitness. W miarę potrzeb grafik zajęć i treningów w Decathlon Fitness Bielsko jest urozmaicany, wprowadzane są nowe formy aktywności fizycznej.

Właściciele Dekatlon Bielsko Biała (Decathlon Bielsko Biała) chcą żeby usługi świadczone w klubie były na jak najwyższym poziomie. Podczas treningów w Dekatlon Bielsko Siłownia można liczyć na pomoc doświadczonej kadry trenerskiej. Podejście do każdego klienta jest indywidualne. Specjaliści z Decathlon siłownia Bielsko mogą rozpisać nam dietę, a także zaplanować ćwiczenia. W Decathlon Bielsko Siłownia razem pracujemy na kondycję, sylwetkę i aktywny styl życia.

W Dekatlon Bielsko Fitness prowadzone są różnego rodzaju zajęcia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. I tak wybierać można wśród treningów: zumba, trening obwodowy, brazylijskie pośladki, step czy cellulit killer.

Cennik

Niestety, Centrum Sportowe Dekatlon jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Centrum Sportowe Dekatlon? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Centrum Sportowe Dekatlon

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej