WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Śródmieście > Centrum Walki Warszawa
loading

Znalezienie dobrej szkoły walki pośród tylu ofert to prawdziwy problem, dlatego idziemy Ci z pomocą. Centrum Walki Warszawa to miejsce stworzone z pasji do sportu. Założycielem Centrum Walki Warszawa jest Artur Chmielarz, który ze sportami walki jest związany od ponad 30 lat! Założyciel jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, dyplomowanym trenerem taekwondo, posiadaczem czarnego pasa - stopnia mistrzowskiego VI Dan. Brał udział w wielu zawodach taekwondo. Obecnie pełni funkcję Prezesa Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego. To robi wrażenie!

Co możesz tutaj trenować? Przede wszystkim taekwondo, para taekwondo (osoby niepełnosprawne z ubytkami kończyn górnych), boks, kickboxing, krav maga, fitness. Zajęcia podzielone są na różne stopnie zaawansowania, dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni poziom, pasujący do Twoich umiejętności. Pomyśl o taekwondo dla dzieci Warszawa!

Centrum Walki Warszawa jest profesjonalnym klubem walki, co ważne: z klimatem! Obiekt sportowy posiada dwie sale treningowy. Sale są wyłożone atestowanymi matami podłogowymi oraz matami asekuracyjnymi na ścianach. Lustra, sprzęt treningowy taki jak: tarcze, gruszki, worki bokserskie, ring bokserski czy aneks do ćwiczeń siłowych - to znajduje się w siedzibie Centrum Walki.

Oprócz aspektów czysto technicznych taki jak sprzęt, warto zwrócić uwagę na atmosferę panującą w tym miejscu. Założyciel - Artur Chmielarz prowadzi swoje Centrum Walki zgodnie z zasadą fair play. Jeżeli chcesz zdobyć najwyższe szczyty, osiągnąć swoje wyznaczone cele to jesteś we właściwym miejscu, ponieważ Centrum Walki posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską. Zespół trenerów propaguje zdrowy styl życia i dąży do tego, żebyś czerpał maksimum radości ze sportu.

Sporty walki w Warszawie to super alternatywa dla zwykłej siłowni. Śmiało można powiedzieć, że to najlepsza szkoła taekwondo w Warszawie!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Centrum Walki Warszawa i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  150,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 128 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Opinie

Trenowałeś w Centrum Walki Warszawa? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej