WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

CrossFit GCW na Gocławiu to ponad 800 mkw. powierzchni z dużą ilością sprzętu niezbędnego do ćwiczeń. W wysokich pomieszczeniach zamontowano także liny do wspinania, które są świetnym urozmaiceniem treningu. CrossFit GCW na Gocławiu ma doskonale wyszkoloną kadrę trenerską. Doświadczone osoby chętnie pomogą – nie tylko nowym gościom.

CrossFit GCW może pochwalić się dobrym zapleczem w postaci szatni z prysznicami, darmowego i dużego parkingu. Na terenie obiektu jest recepcja, w której kupicie produkty żywnościowe oraz odżywki. Zaletą CrossFit GCW jest z pewnością dobra lokalizacja.

Obiekt mieści się przy Wale Miedzeszyńskim, a dokładnie między Mostem Łazienkowskim a Trasą Siekierkowską. Szybki dojazd jest możliwy nie tylko z prawobrzeżnej, ale również z Wilanowa, Mokotowa czy Powiśla, a także z południowo-wschodnich okolic stolicy.

Pora na crossfit! Warszawa ma kilka miejsc godnych polecenia. Jednym z nich jest Crossfit GCW (Wał Miedzeszyński 646). W GCW dowiesz się czym są ćwiczenia crossfit. GCW crossfit na pewno Ci się spodoba. Instruktorzy od razu wyjaśnią nazwy ćwiczeń crossfit (crossfit ćwiczenia nazwy), crossfit słownik nie będzie już mieć dla Ciebie tajemnic. Crossfit Gocław to jedyny crossfit Warszawa Praga. Jeśli szukasz box crossfit (box Warszawa) to crossfit Praga Południe i GCW właśnie będą przemyślanym wyborem. Zapisz się już dziś na crossfit (Warszawa Praga Południe)!

Cennik

Niestety, CrossFit GCW jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w CrossFit GCW? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej