WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Śródmieście > Crux Boulder Ścianka wspinaczkowa
loading

Ścianka wspinaczkowa Warszawa czeka! Crux Boulder to największa ściana boulderowa w centrum Warszawy.

Ale Crux Boulder to nie tylko dobry adres. Ścianka zlokalizowana jest w samym centrum, przy ul. Hożej 51 (tylko 300 m od ul. Marszałkowskiej i 600 m od Dworca Centralnego). Powspinać się można w ciekawym miejscu, z klimatem, w poindustrialnej przestrzeni. W budynku tym kiedyś działała Fabryka Serów. Teraz jest bulderownia Warszawa. Hoża 51 Warszawa to adres dla amatorów wspinaczki.

Crux Boulder to miejsce, w którym będziecie czuć się dobrze, stworzone zostało z myślą nie tylko o treningach, ale też o spędzaniu wolnego czasu – z rodziną i znajomymi. Odpoczynek, sport, pasja – tym kierowali się właściciele tworząc Crux Boulder. Chodząc na wspinaczkę Warszawa do Crux poznasz chwyty wspinaczkowe, a także dowiesz się, jak się rozciągać przed treningiem, czym jest bouldering Warszawa.

W Crux Warszawa znajdziecie dogodne warunki do wspinaczki boulderowej. Zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki na ściance wspinaczkowej.

Cennik

Niestety, Crux Boulder Ścianka wspinaczkowa jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Crux Boulder Ścianka wspinaczkowa? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Crux Boulder Ścianka wspinaczkowa

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej