WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> EMS Fitfactory Mokotów
loading

Nowoczesny sposób na perfekcyjną sylwetkę? Już jest! EMS FITFACTORY pomoże Ci zredukować tkankę tłuszczową w Twoim ciele oraz poprawi samopoczucie. Dodatkowo EMS FitFactory ma dogodną lokalizację - Warszawa ul.Konstruktorska 10c (Mokotów). EMS FitFactory w trosce o klientów ma również 2 inne lokalizacje - na Żoliborzu i Gocławiu.

Jak działa EMS? W trakcie wykonywania ćwiczeń, nasz mózg wysyła impulsy do neuronów, czego efektem są skurcze mięśni. EMS natomiast polega na stymulacji mięśni impulsami elektrycznymi pochodzącymi z urządzenia Xbody. Impulsy wywołują kontrolowane skurcze z pominięciem części lub całego układu nerwowego. W trakcie ćwiczeń metodą EMS pobudzeniu ulegają również mięśnie głębokie, a jednoczesna stymulacja dziewięciu głównych grup partii mięśniowych pozwala na szybkie osiągnięcie pożądanych efektów.

EMS FITFACTORY wyróżnia troska o każdego klienta. Każdy z trenerów indywidualnie podchodzi do klienta oraz razem z nim dopasowuje plan treningowy odpowiednio do jego formy fizycznej. Ciesz się każdą godziną z EMS w fantastycznej atmosferze, która pozwoli Ci się odprężyć i zrelaksować. Wielu klientów poleca EMS FITFACTORY. Zwracają oni uwagę na miłą atmosferę panującą podczas ćwiczeń oraz pełen profesjonalizm ze strony trenerów. Nie czekaj i sprawdź ceny wejściówek poniżej!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

Opinie

Trenowałeś w EMS Fitfactory Mokotów ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do EMS Fitfactory Mokotów

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej