WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Wola > Ecliptico fitness
loading

Ecliptico Fitness to siłownia dla wymagających na ulicy Kolejowej. Siłownia Kolejowa to wyjątkowe miejsce, gdzie kameralna atmosfera sprawi, że będziesz chciał tu przychodzić.

Ecliptico Fitness to nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt oraz młody przyjazny zespół i indywidualne podejście do każdego gościa. Dla kadry trenerskiej ważne jest samopoczucie klientów i pozytywna energia.

Szukasz treningu EMS blisko Centrum, w dzielnicy Wola? Siłownia Kolejowa, czyli Ecliptico Fitness to dobre miejsce dla Ciebie. Tu możesz liczyć na porady trenerów, nie tylko dotyczące treningu, ale też diety. Pomogą, pokażą, jak wykonać wybrane przez Ciebie ćwiczenia. A do tego – zmotywują jak należy. Takie podejście w Eliptico Fitness, sprawi, że szybko osiągniesz cele, jakie sobie wyznaczyłeś.

Szukasz miejsca na trening w swojej okolicy? Mieszkasz na Woli, Ochocie, w centrum? Ecliptico Fitness będzie idealną siłownią dla Ciebie. Jeśli zatem interesuje Cię: Siłownia Wola, siłownia Warszawa Ochota, siłownia Warszawa Wola, siłownia Ochota, Wola fitness, siłownia Warszawa Włochy, fitness EMS, dobrze trafiłeś. Myfitweb.pl oferuje tanie wejściówki do Ecliptico Fitness na Kolejowej. U nas wejście kupisz w promocyjnej cenie.

Jeśli szukasz: siłownie Ochota, silownia Ochota, siłownia na Woli, Wola siłownia, trening EMS Warszawa, siłownia Ochota Warszawa, siłownia Wola Warszawa, fitness Warszawa Wola, silownia Wola, siłownia Warszawa, fitness Warszawa, siłownie Warszawa, silownia Warszawa – to też mamy dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjną ofertę! Kupuj wejściówki i karnety na Myfitweb.pl.


Cennik

Niestety, Ecliptico fitness jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

5,0

Opinie

Ania Kamata
Ania Kamata
Haze

Chodzę do kilku klubów na ulicy Kolejowej z karnetem myfitweb, płacę raz, korzystam w tym klubie w którym akurat mi pasują treningi czy zajęcia. korzystny wariant.

08/02/2018

Trenowałeś w Ecliptico fitness? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Ecliptico fitness

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej