WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Bemowo > Exo Fitness Bemowo
loading

Exo Fitness Bemowo to klub znanej stołecznej marki Exo. Podobne obiekty sportowe znajdują się w Markach i Mińsku Mazowieckim. Exo Fitness Bemowo to idealne miejsce dla osób, które chcą zmienić swój styl życia – na bardziej zdrowy. Nowoczesne przestrzenie, bezpieczny i sprawdzony sprzęt sportowy i bogata oferta zajęć grupowych.

Exo Fitness jest multisportowe: znajdziemy u nich zajęcia spokojne i relaksujące, typu: pilates, zdrowy kręgosłup, brzuch, uda i pośladki i intensywnej zajęcia takie jak: tabata, zumba, body shape. A rodzajów tych zajęć jest znacznie więcej! Wystarczy sprawdzić grafik Exo Fitness Bemowo.

Exo Fitness zatrudnia pomocnych trenerów, którzy mają wysokie kwalifikacje. Dlatego też osoby początkujące zawsze powinny skorzystać z ich porad. Jak ćwiczyć na maszynach, jak ułożyć trening czy plan dietetyczny – kadra trenerska zawsze chętnie pomoże.

Exo Fitness Bemowo – kod rabatowy będzie trudny do zdobycia, ale skorzystać możecie z wejściówek Myfitweb.pl – pojedyncze wejścia w promocyjnej cenie 13 zł – na siłownie lub dowolne zajęcia. Kto pierwszy ten lepszy. Dla bardziej aktywnych osób mamy też karnety – wtedy możecie ćwiczyć do woli.

Cennik

Niestety, Exo Fitness Bemowo jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Exo Fitness Bemowo ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Exo Fitness Bemowo

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej