WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Targówek > Factory Gym Fight
loading

Factory Gym Fight to siłownia i szkoła sztuk walki na warszawskim Targówku. Siłownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, który zapewnia bezpieczne i skuteczne wykonywanie ćwiczeń. Klubowicze mają do wyboru ponad 50 przyrządów do ćwiczeń. Są one rozmieszczone w dwóch połączonych salach, a ich powierzchnia łącznie wynosi aż 200 mkw.

Factory Gym Fight wyposażony jest w sprzęt do treningu siłowego, są też urządzenia do fitnessu, czyli rowerki, bieżnie, steppery, orbitreki. W Factory Gym Fight są szatnie, męskie i damskie.

Factory Gym Fight ma stanowiska do ćwczień klatki piersiowej, mięśni brzucha, mięśni ud i pośladków, mięśni ręki, mięśni barków, mięśni pleców. W klubie znajdziemy też sptrzęt dodatkowy: hantle od 1 kg do 55 kg, sztangi olimpijskie (sprężyste) długie i krótkie, ławki regulujące, wolnostojące.

Factory Gym Fight znane także jako Fit Factory to typowe fight gym. Jest tu oczywiście siłownia (Targówek) i vacu well, boks (Warszawa) kickboxing (Warszawa), ale też fitness factory. Jeśli interesuje Cię fitness (Targówek), a także kickboxing gym czy MMA (Targówek) to wybierz się na ulicę Świdnicką 6a do Factory - centrum fitness. Fitness Factory Warszawa to klub, który polubisz od pierwszego treningu!

Cennik

Niestety, Factory Gym Fight jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Factory Gym Fight? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej