WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Targówek > Factory Gym Fight
loading

Factory Gym Fight to siłownia i szkoła sztuk walki na warszawskim Targówku. Siłownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt, który zapewnia bezpieczne i skuteczne wykonywanie ćwiczeń. Klubowicze mają do wyboru ponad 50 przyrządów do ćwiczeń. Są one rozmieszczone w dwóch połączonych salach, a ich powierzchnia łącznie wynosi aż 200 mkw.

Factory Gym Fight wyposażony jest w sprzęt do treningu siłowego, są też urządzenia do fitnessu, czyli rowerki, bieżnie, steppery, orbitreki. W Factory Gym Fight są szatnie, męskie i damskie.

Factory Gym Fight ma stanowiska do ćwczień klatki piersiowej, mięśni brzucha, mięśni ud i pośladków, mięśni ręki, mięśni barków, mięśni pleców. W klubie znajdziemy też sptrzęt dodatkowy: hantle od 1 kg do 55 kg, sztangi olimpijskie (sprężyste) długie i krótkie, ławki regulujące, wolnostojące.

Factory Gym Fight znane także jako Fit Factory to typowe fight gym. Jest tu oczywiście siłownia (Targówek) i vacu well, boks (Warszawa) kickboxing (Warszawa), ale też fitness factory. Jeśli interesuje Cię fitness (Targówek), a także kickboxing gym czy MMA (Targówek) to wybierz się na ulicę Świdnicką 6a do Factory - centrum fitness. Fitness Factory Warszawa to klub, który polubisz od pierwszego treningu!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Factory Gym Fight i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  12,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia i siłownię
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  70,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  110,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 37 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Factory Gym Fight. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Factory Gym Fight bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Factory Gym Fight dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Boks
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

14/12/2019 10:00

Opis zajęć:

Boks jest to sport w którym dwóch zawodników walczy ze sobą jedynie przy użyciu pięści. Ciosy bokserskie stanowią podstawowy element techniki w walce bokserskiej, ciosy bokserskie są prawidłowe jeżeli zadawane są przednią, wypchaną częścią zamkniętej rękawicy (często oznaczoną na biało) w przednie i boczne części głowy (do linii uszu) oraz powyżej pasa z przodu i z boku do linii ramion opuszczonych luźno wzdłuż tułowia, rozróżnia się: ciosy sierpowe, ciosy proste, ciosy z dołu.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Wejściówka na siłownię Warszawa Targówek
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Siłownia

Najbliższe:

12/12/2019 08:00

Opis zajęć:

Wejściówka na siłownię Factory Gym Fight - Warszawa Targówek

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
MMA
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

12/12/2019 19:00

Opis zajęć:

Mieszane sztuki walki (MMA, Mixed Martial Arts) – dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą wręcz przy dużym zakresie dozwolonych technik (w zasadzie dopuszcza się wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni). Mieszane sztuki walki wyrażają jeden ze współczesnych kierunków rozwoju sztuk walki – zapewnienie widowiska sportowego, w którym walka toczy się przy jak najmniejszych ograniczeniach.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Opinie

Trenowałeś w Factory Gym Fight? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej