WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Fitness Art przy ul. Trakt Brzeski 60/60a to dwie sale treningowe: przestronna sala fitness i sala ćwiczeń siłowych. Obie sale są spore, odpowiednio wyposażone, pełne sprzętu: urządzenia kardio, taśmy TRX, piłki różnego rodzaju, platforma wibracyjna, Bosu.

Łącznie klub Fitness Art liczy 400 mkw. powierzchni użytkowej. W Fitness Art odbywają się zajęcia - typu fitness, formy taneczne poprawiające kondycję i wydolność organizmu, joga i zajęcia prozdrowotne.

W klubie Fitness Art można korzystać z wiedzy instruktorów i trenerów personalnych, którzy zadbają o nasze indywidualne potrzeby. Na terenie Fitness Art mamy szatnię z szafkami oraz prysznice i toaletkę oraz parking.

Fitness Art to nie tylko zajęcia fitness. Stara Miłosna ma swoje aktywne miejsce. Dla ludzi, którzy chcą być fit i kochają sport. Siłownia Trakt Brzeski 35 wdroży w Twoje życie program odchudzający. Zumba Warszawa Wesoła, fitness joga, plan TBC, taniec indyjski, treningi personalne – oferta Fitness Art Wesoła jest bardzo bogata.

Art Fitness to miejsce dla Ciebie jeśli szukasz w internecie takich haseł jak: ffitnessart, fitnes art, Fitness Art Stara Miłosna, siłownia Stara Miłosna, siłownia Wesoła, fitness Wesoła, fitness Sulejówek, joga Warszawa Wesoła, siłownia Sulejówek, Sulejówek fitness, Wesoła siłownia, siłownia Warszawa Wesoła, fitness Warszawa Wesoła, joga Wesoła, solarium Stara Miłosna.

Jeśli interesuje Cię zumba Wesoła, Stara Miłosna siłownia to ten klub fitness (Warszawa) także jest dla Ciebie.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Fitness Art i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  14,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Obowiązuje na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  84,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  139,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 76 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Fitness Art. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Fitness Art bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Fitness Art dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Zumba/Latino
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zumba

Najbliższe:

25/01/2020 11:30:00

Opis zajęć:

W pierwszej połowie miesiąca zumba, w drugiej latino i brzuszki. Zumba to prawdziwa energetyczna bomba. Łączy w sobie elementy tańca i aerobiku. Na zajęciach wykorzystywane i mieszane są ze sobą różne style: hip-hop, soca, samba, salsa, merengue, mambo, sztuki walki, oraz elementy Bollywood i tańca brzucha. Ćwiczenia często wzbogacone są o elementy treningu siłowego.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Shape
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Taniec

Najbliższe:

28/01/2020 08:30:00

Opis zajęć:

Zajęcia przeznaczone dla kobiet, które pragną wyrzeźbić piękne ciało. Poprzedzone krótką rozgrzewką ćwiczenia, wykonywane są seriami tak aby nadać mięśniom piękny kształt. Shape Factory to również alternatywa dla kobiet, dla których choreografia nie jest najmocniejszą stroną. Ćwiczenia wykonuje się przy rytmach energetycznej muzyki która dodatkowo motywuje do ćwiczeń.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Zgrabne uda i pośladki
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł TBC

Najbliższe:

28/01/2020 19:00:00

Opis zajęć:

Typowo siłowa forma wzmacniająca dolne partie mięśniowe: brzuch, uda , pośladki. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, a część główna składa się ze statycznych ćwiczeń o średnim zakresie ruchu oraz dużej liczbie powtórzeń. Zdecydowanie większą ilość ćwiczeń wykonuje się w pozycjach izolowanych na karimacie.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Fitness Art to miejsce przyjazne kobietom <3

30/01/2018

Trenowałeś w Fitness Art ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Fitness Art

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej