WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Piastów> Fitness Centrum PASJA
loading

Fitness Centrum Pasja powstała w 2004 roku, więc zachęca do aktywności fizycznej mieszkańców miasta już od 15 lat! Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i a przy okazji o sylwetkę, odwiedź Pasję w Piastowie na Osiedlu Rezydencja Kościuszki, ul. Wybickiego 1 lok. U2. Klub fitness to typowo butikowy obiekt. Właśnie w takich miejscach w szczególny sposób dba się o klienta, podejście do jego potrzeb jest indywidualne, a atmosfera sprzyja realizacji celu. - Wyróżnia nas profesjonalizm i holistyczne podejście do treningów – mówią właściciele klubu fitness Pasja.

Pasja to klub fitness (Piastów), w którym pojawiają się najnowsze trendy w fitnessie, a kadra trenerska cały czas się szkoli z nowinek. Dlatego też zajęcia i aktywności prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, z certyfikatami. Fitness jest dla nich pasją, a swoim hobby chcą zarażać inne osoby. Wybór zajęć w Pasji jest bogaty – różne zajęcia, poziomy zaawansowania, grupy. Od spokojnych form aktywności, które relaksują i rozluźniają, po intensywne treningi, które kształtują nasze ciało. W klubie prowadzone są zajęcia prozdrowotne takie jak joga, pilates, stretching.

W klubie fitness w Piastowie można też umówić się na trening personalny. Dzięki wykorzystaniu licznych sprzętów fitness, takich jak gumy, piłki, odważniki, treningi nigdy nie są nudne i takie same.
Pasja prowadzi zajęcia dla seniorów, kobiet w ciąży, mam, a także dla młodzieży. Wystarczy wybrać trening i cieszyć się przyjemnością jaką daje aktywność fizyczna! Na Myfitweb.pl kupicie wejściówki na zajęcia fitness w klubie Pasja w Piastowie:

• DeepWORK- trening funkcjonalny
• Zdrowy kręgosłup
• Joga i relaksacja - 65 minut
• BodyART
• Zumba
• Pilates i stretching
• Body shape i step

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

 • myfitweb

  Wejściówka

  16,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Na wszystkie zajęcia trwające 50 minut.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  96,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Fitness Centrum PASJA. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Fitness Centrum PASJA bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Fitness Centrum PASJA dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

DeepWORK - trening funkcjonalny
Tylko na myfitweb Wejściówka od 16.50 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

25/02/2020 17:15:00

Opis zajęć:

DeepWORK - trening funkcjonalny, to zajęcia, które wyrzeźbią Twoją sylwetkę: nastawione na różne partie ciała, ale ćwiczymy tu praktycznie każdy mięsień.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga i Relaksacja
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

26/02/2020 09:00:00

Opis zajęć:

Joga i Relaksacja to 65 minut treningu dla ciała i ducha. Gwarantujemy, że po tych zajęciach wyjdziecie odprężeni i z lekką głową!

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
bodyART
Tylko na myfitweb Wejściówka od 16.50 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

26/02/2020 17:15:00

Opis zajęć:

Trening, który łączy ćwiczenia jogi, fizjoterapii, pozycji własnych i technik oddechowych. Tu współdziałają ze sobą ćwiczenia i elementy relaksacji. Tu ważne jest oddychanie.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Opinie

Trenowałeś w Fitness Centrum PASJA? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Fitness Centrum PASJA

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej