WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Rembertów > Fitness Club Champfit Rembertów
loading

Godna polecenia siłownia Rembertów? Oczywiście klub Champfit! Jeśli szukasz fitness Rembertów lub siłownia Warszawa Rembertów sprawdź ofertę klubu. Siłownia i fitness Champfit Remebertów znajduje się przy ulicy Czwartaków 26 obok sklepu M&L. Siłownia Champfit Rembertów wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt oraz wolne ciężary. Strefa cardio zaś jest wyposażona w kilkanaście bieżni i rowerków.

Klub słynie ze swoich zajęć fitness w szczególności z jumping fitness, czyli zajęć na trampolinach, która są na jednym z najwyższych poziomów w Warszawie. Dodatkowo znajdziecie zajęcia active walk na bieżniach, zajęcia z wykorzystaniem taśm TRX oraz trening funkcjonalny.

Siłownia i Fitness Champfit Rembertów jest jednym z dwóch klubów sieci Champfit założonej przez Daniela Kowalczyka, wielokrotnie nagradzanego oraz utytułowanego zawodnika w wyciskaniu sztangi na ławce. Daniel Kowalczyk znajduje się w czołówce Polskiej kadry narodowej.

Cennik

Niestety, Fitness Club Champfit Rembertów jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Zajęcia jumping frog są jedyne w swoim rodzaju, warto tu przyjść i zobaczyć, jak wygląda trening na trampolinach. Można się wkręcić w to!

31/01/2018

Trenowałeś w Fitness Club Champfit Rembertów? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Fitness Club Champfit Rembertów

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej