WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Rembertów > Fitness Club Champfit Rembertów
loading

Godna polecenia siłownia Rembertów? Oczywiście klub Champfit! Jeśli szukasz fitness Rembertów lub siłownia Warszawa Rembertów sprawdź ofertę klubu. Siłownia i fitness Champfit Remebertów znajduje się przy ulicy Czwartaków 26 obok sklepu M&L. Siłownia Champfit Rembertów wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt oraz wolne ciężary. Strefa cardio zaś jest wyposażona w kilkanaście bieżni i rowerków.

Klub słynie ze swoich zajęć fitness w szczególności z jumping fitness, czyli zajęć na trampolinach, która są na jednym z najwyższych poziomów w Warszawie. Dodatkowo znajdziecie zajęcia active walk na bieżniach, zajęcia z wykorzystaniem taśm TRX oraz trening funkcjonalny.

Siłownia i Fitness Champfit Rembertów jest jednym z dwóch klubów sieci Champfit założonej przez Daniela Kowalczyka, wielokrotnie nagradzanego oraz utytułowanego zawodnika w wyciskaniu sztangi na ławce. Daniel Kowalczyk znajduje się w czołówce Polskiej kadry narodowej.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Fitness Club Champfit Rembertów i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  16,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Obowiązuje na wszystkie zajęcia fitness oraz siłownię
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  150,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 127 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Fitness Club Champfit Rembertów. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Fitness Club Champfit Rembertów bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Fitness Club Champfit Rembertów dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Wejściówka na siłownię
Tylko na myfitweb Wejściówka od 13.00 zł Siłownia

Najbliższe:

14/11/2019 08:00

Opis zajęć:

Wejściówka na siłownię klubu Champfit, znajdującą się w Remebertowie, Warszawa. Wejściówkę można wykorzystać w godzinach otwarcia klubu.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Active Walk
Tylko na myfitweb Wejściówka od 16.00 zł Inne

Najbliższe:

13/11/2019 18:30

Opis zajęć:

Active Walk to zajęcia na bieżniach bezsilnikowych, prowadzone w rytm muzyki. To nowoczesny i skuteczny system treningowy. Dzięki połączeniu klasycznych ćwiczeń fitness oraz treningu kardio można: - wzmocnić kondycję, - zredukować tkankę tłuszczową, - poprawić pracę układu wydolnościowego, Trening trwa 60 minut, w czasie których można spalić od 600 do 1000 kcal. Wraz ze wzrostem umiejętności grupy wprowadzane są dodatkowe elementy, takie jak: ćwiczenia z ciężarkami, gumami oraz brzuszki.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Jumping Frog
Tylko na myfitweb Wejściówka od 16.00 zł Trampoliny

Najbliższe:

14/11/2019 20:00

Opis zajęć:

Jumping Frog jest doskonałą formą aktywności fizycznej, która daje maksymalną efektywność. Co więcej to połączenie ogólnorozwojowego treningu z muzyką i dużą dozą dobrego humoru. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Zajęcia jumping frog są jedyne w swoim rodzaju, warto tu przyjść i zobaczyć, jak wygląda trening na trampolinach. Można się wkręcić w to!

31/01/2018

Trenowałeś w Fitness Club Champfit Rembertów? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Fitness Club Champfit Rembertów

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej