WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Zielonka> Fitness Club Champfit Zielonka
loading

Champfit Zielonka to siłownia i fitness z tradycjami, która oferuje usługi w zakresie treningu siłowego oraz fitness. Siłownia Champfit mieści się w Zielonce przy ulicy Wysokiego 21 bezpośrednio nad sklepem Rossmann w nowoczesnym i klimatyzowanym budynku.

Klub posiada profesjonalnie wyposażoną siłownię w bardzo wysokiej jakości sprzęt. Oprócz siłowni Champfit Zielonka oferuje zajęcia fitness active walk, zajęcia na bieżniach oraz jumping frog, zajęcia na trampolinach oraz trening funkcjonalny. Wszystkie zajęcia fitness są prowadzone przez certyfikowanych trenerów.

Za klubem Champfit Zielonka przemawia niemałe doświadczenie zdobyte przez ponad 20 lat istnienia na rynku. W tym czasie klub kilka razy zmieniał siedzibę na coraz to lepsze miejsca, a wszystko po to żeby podnosić standardy świadczonych usług.

Champfit Zielonka jest częścią sieci dwóch klubów, z którego drugi znajduje się w Rembertowie w Warszawie. Oba kluby zostały założone przez Daniela Kowalczyka, utytułowanego i wielokrotnie nagradzanego zawodnika startującego w zawodach w wyciskaniu sztangi, leżąc na ławce. Daniel należy do czołówki dziesięciu zawodników naszej kadry narodowej w wyciskaniu sztangi leżąc.

Taśmy trx, jumping frog (Warszawa), siłownia Zielonka, ale też fitness Zielonka. Te wszystkie słowa mają jeden wspólny mianownik. Champfit Zielonka! Ten fitness club Zielonka i siłownia Zielonka (Wyszyńskiego 21) ma w swojej ofercie active walk i jumping frog – czyli zajęcia na bieżniach i trampoliny. Jeśli więc szukasz Zielonka siłownia i Zielonka fitness to odwiedź klub Champ fit!

Cennik

Niestety, Fitness Club Champfit Zielonka jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Dzięki karnetowi myfitweb mam wstęp do tego klubu i do 36minut w Zielonce. Polecam.

02/02/2018

Trenowałeś w Fitness Club Champfit Zielonka? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Fitness Club Champfit Zielonka

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej