WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Zielonka> Fitness Club Champfit Zielonka
loading

Champfit Zielonka to siłownia i fitness z tradycjami, która oferuje usługi w zakresie treningu siłowego oraz fitness. Siłownia Champfit mieści się w Zielonce przy ulicy Wysokiego 21 bezpośrednio nad sklepem Rossmann w nowoczesnym i klimatyzowanym budynku.

Klub posiada profesjonalnie wyposażoną siłownię w bardzo wysokiej jakości sprzęt. Oprócz siłowni Champfit Zielonka oferuje zajęcia fitness active walk, zajęcia na bieżniach oraz jumping frog, zajęcia na trampolinach oraz trening funkcjonalny. Wszystkie zajęcia fitness są prowadzone przez certyfikowanych trenerów.

Za klubem Champfit Zielonka przemawia niemałe doświadczenie zdobyte przez ponad 20 lat istnienia na rynku. W tym czasie klub kilka razy zmieniał siedzibę na coraz to lepsze miejsca, a wszystko po to żeby podnosić standardy świadczonych usług.

Champfit Zielonka jest częścią sieci dwóch klubów, z którego drugi znajduje się w Rembertowie w Warszawie. Oba kluby zostały założone przez Daniela Kowalczyka, utytułowanego i wielokrotnie nagradzanego zawodnika startującego w zawodach w wyciskaniu sztangi, leżąc na ławce. Daniel należy do czołówki dziesięciu zawodników naszej kadry narodowej w wyciskaniu sztangi leżąc.

Taśmy trx, jumping frog (Warszawa), siłownia Zielonka, ale też fitness Zielonka. Te wszystkie słowa mają jeden wspólny mianownik. Champfit Zielonka! Ten fitness club Zielonka i siłownia Zielonka (Wyszyńskiego 21) ma w swojej ofercie active walk i jumping frog – czyli zajęcia na bieżniach i trampoliny. Jeśli więc szukasz Zielonka siłownia i Zielonka fitness to odwiedź klub Champ fit!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Fitness Club Champfit Zielonka i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Obowiązuje na wszystkie zajęcia fitness oraz siłownię
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  90,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  155,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 134 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Fitness Club Champfit Zielonka. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Fitness Club Champfit Zielonka bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Fitness Club Champfit Zielonka dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Wejściówka na siłownię
Tylko na myfitweb Wejściówka od 13.00 zł Siłownia

Najbliższe:

14/11/2019 08:00

Opis zajęć:

Wejściówka na siłownię w Zielonce godzinach otwarcia klubu. W Champfit Zielonka znajdziesz przestronną strefę wolnych ciężarów, maszyn oraz strefę cardio. Posiadamy profesjonalny sprzęt firmy Technogym.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Jumping frog
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Trampoliny

Najbliższe:

14/11/2019 20:00

Opis zajęć:

Jumping Frog jest doskonałą formą aktywności fizycznej, która daje maksymalną efektywność. Co więcej to połączenie ogólnorozwojowego treningu z muzyką i dużą dozą dobrego humoru. Trening na trampolinach poprawia kondycję, modeluje sylwetkę i wyzwala endorfiny. Warto poświęcić czas treningom na trampolinie, by zapewnić sobie nie tylko mocne ciało, zdrowie, Warto ćwiczyć na trampolinie, ponieważ będziesz pewien, że Twój czas jest właściwie zagospodarowany.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Active Walk
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Interwał

Najbliższe:

13/11/2019 19:00

Opis zajęć:

Active Walk to zajęcia na bieżniach bezsilnikowych, prowadzone w rytm muzyki. To nowoczesny i skuteczny system treningowy. Dzięki połączeniu klasycznych ćwiczeń fitness oraz treningu kardio można: - wzmocnić kondycję, - zredukować tkankę tłuszczową, - poprawić pracę układu wydolnościowego, Trening trwa 60 minut, w czasie których można spalić od 600 do 1000 kcal. Wraz ze wzrostem umiejętności grupy wprowadzane są dodatkowe elementy, takie jak: ćwiczenia z ciężarkami, gumami oraz brzuszki.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Dzięki karnetowi myfitweb mam wstęp do tego klubu i do 36minut w Zielonce. Polecam.

02/02/2018

Trenowałeś w Fitness Club Champfit Zielonka? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Fitness Club Champfit Zielonka

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej