WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Lublin> Fitness Club Forum Spa & Wellness
loading

Fitness Club Forum Spa & Wellness to jeden z bardziej nowoczesnych klubów fitness w Lublinie. Najlepsza siłownia w Lublinie – mówią jego klienci. I mają rację, bo obiekt prowadzony jest na wysokim poziomie. Goście do dyspozycji mają sprzęt do ćwiczeń najwyższej klasy, pomocnego i zaangażowanego trenera i spa. W Fitness Club Forum możesz umówić się na trening personalny, który na pewno przyniesie efekty. Jest bowiem prowadzony przez doświadczonego trenera, z planem skierowanym na cel, poradą żywieniową i sporą dawką motywacji.

Fitness Club Forum Spa & Wellness proponuje też zajęcia fitness. Do wyboru mamy: jogę, pilates (w tym power pilates), slavica dance, tabata & stretching, TBC (Total Body Conditioning), BUP (Brzuch Uda Pośladki). Można zapisać się na też na ćwiczenia wspomagające kondycję kręgosłupa, odzyskanie smukłej sylwetki lub zbudowanie mięśni.

Bardzo ciekawie wygląda też oferta Forum Spa & Wellness. Na Myfitweb.pl możecie kupić wejściówki do Strefy relaksu i saun wraz z seansem na słonecznej. Panie mogą sobie zafundować relaks w kapsule floatingowej lub ujędrniająca kąpiel w kapsule SPA. Cennik i specjalna, promocyjna oferta – tylko na Myfitweb.pl – znajduje się poniżej.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Fitness Club Forum Spa & Wellness i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Wejściówka ważna od godz.15
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  85,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  • Karnet obejmuje wejścia na siłownię i fitness
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  139,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 76 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Fitness Club Forum Spa & Wellness. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Fitness Club Forum Spa & Wellness bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Fitness Club Forum Spa & Wellness dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Zdrowy kregosłup
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

13/12/2019 18:30

Opis zajęć:

Zajęcia mają charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa. Sesje oparte są na ćwiczeniach rozluźniających, mobilizacyjnych, wzmacniających, koordynacyjnych i równoważnych (na bazie pilates i jogi). Odciążają kręgi wzmacniając głębokie partie mięśniowe pleców oraz likwidują przykurcze mięśni wydłużając i rozluźniając napięcia.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Power Pilates
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

16/12/2019 18:30

Opis zajęć:

Bardziej intensywna wersja pilatesu. Ćwiczenia angażujące całe ciało ze szczególnym uwzględnieniem mięśni głębokich. Dzięki podniesieniu intensywności uzyskujemy dodatkowe efekty takie jak: zwiększenie liczby spalanych kalorii, poprawę kondycji, przyspieszenie tempa metabolizmu. Z każdym ruchem ciała skoordynowany jest oddech. Ćwiczenia polecane są wszystkim. Zapobiegają bólom kręgosłupa, wysmuklają sylwetkę i poprawiają postawę. Relaksują, redukują stres oraz napięcie np. w okolicy karku.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Tabata + Stretching
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

16/12/2019 19:30

Opis zajęć:

WYBIERZ KOLOR KAFELKA ? INFORMACJE PODSTAWOWE ? Tabata + Stretching Zajęcia, które łączą w sobie intensywny wysiłek i głęboki relaks. Pierwsza połowa zajęć skupia się na bardzo efektywnej metodzie spalania kalorii. Tabata pozwala na podkręcenie metabolizmu nawet na 48 godzin! Oznacza to, że dodatkowe kalorie spalasz nie tylko na treningu, ale i wiele godzin po wyjściu z sali. To również dobra opcja dla tych, którzy szybko się nudzą – poszczególne ćwiczenia wykonujemy krótko, z niewielką liczbą powtórzeń. Druga część pozwoli na wyciszenie organizmu i rozluźnienie mięśni po całym dniu. Stretching przyspiesza regenerację po treningu i zmniejsza poziom stresu.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Opinie

Trenowałeś w Fitness Club Forum Spa & Wellness ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Fitness Club Forum Spa & Wellness

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej