WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Poznań> Stare Miasto > Fitness Klub Magiel
loading

Fitness Klub Magiel mieści się na ul.Nowowiejskiego8/5. Do dyspozycji gości są zajęcia fitness, siłownia, sala cardio i sauna. Właścicielom przyświeca jeden cel i hasło, które doskonale go opisuje. „Przemagluj swoje ciało”!

Na klientów Fitness Klubu Magiel czeka szeroki wybór zajęć wzmacniających (ABT, płaski brzuch, TBC i inne), kondycyjnych (step, forma z maglem itp.) oraz przywracających równowagę (np. stretching, fit ball i pilates). Takie zajęcia pomogą wymodelować sylwetkę, a także wspomóc plan treningowy zależny od potrzeb.

W Fitness Klub Magiel można skorzystać z usług trenera personalnego. Julek Żebrowski specjalizuje się w sportach siłowych, treningu funkcjonalnym oraz mobilizacyjnym. Jest zwolennikiem mocnego treningu siłowego, ma bzika na punkcie mobilizacji, poprawiającej każdy aspekt naszego życia. Na co dzień trenuje pływanie, biega i niemal codziennie ćwiczy na siłowni.

Siłownia Poznań, kluby Poznań, klub fitness Poznań, silownia Poznan – jest obiektem Twoich poszukiwań? Wybierz się do Magiel Fitness! Magiel Poznań to siłownia i fitness w jednym miejscu. Fitness Magiel to sprawdzone miejsce, polecane przez tysiące osób. Sprawdź Magiel grafik (Magiel Fitness grafik) i wybierz się na jedne z zajęć. Magiel Fitness Poznań ma bogata ofertę grupowych zajęć zarówno dla pan, jak i panów.

Cennik

Niestety, Fitness Klub Magiel jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Fitness Klub Magiel? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej