WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Nasza siłownia oferuje Państwu profesjonalny sprzęt treningowy renomowanej firmy KELTON SA. Do dyspozycji gości jest wiele różnego rodzaju urządzeń, m. in. bieżnie, rowery, ławeczki, wiosła, maszyny do treningu różnych partii mięśni.

Prowadzimy zajęcia grupowe oraz indywidualne. Bogaty program zajęć grupowych pozwoli każdemu, niezależnie od swojej aktualnej dyspozycji znaleźć coś dla siebie. Czujne oko trenerów gwarantuje, że wszystkie ćwiczenia wykonywane są w sposób prawidłowy, a co za tym idzie efektywnie i bez szkoda dla zdrowia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opisaną na stronie internetowej. znajdziecie tu Państwo cennik naszych usług, na bieżąco aktualizowany kalendarz zajęć, który pozwoli z wyprzedzeniem zaplanować udział w zajęciach grupowych. Do tego przygotowaliśmy galerię zdjęć oraz forum.

Zachęcamy także do bezpłatnej rejestracji na stronie. Dzięki niej będą mogli Państwo kontaktować się bezpośrednio z trenerami oraz wszystkimi zarejestrowanymi użytkownikami. Dodatkowo uzyskają Państwo dostęp do wiadomości adresowanych tylko do zarejestrowanych użytkowników.

Zapraszamy do Heros Gym! :)

Cennik

Niestety, Heros Gym jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Heros Gym? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Heros Gym

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej