WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Bielany > IMPULS TRAINING CENTER Siłownia Fitness
loading

IMPULS TRAINING CENTER to siłownia i klub fitness na ulicy Daniłowskiego. To jeden z pierwszych klubów fitness oraz siłowni na Bielanach w Warszawie. Studio Impuls istnieje nieprzerwalnie od 2006 roku, natomiast w 2016 przeniesione zostało do większego lokalu, gdzie jest aż 1200 mkw. powierzchni użytkowej.

IMPULS TRAINING CENTER Bielany ma strefę maszyn siłowych, liczącą 300 mkw. Impuls Warszawa wyposażona jest w profesjonalny sprzęt firm Technogym, Hammer Strenght. Maszyny są pod stałym nadzorem konserwatora, zawsze są w pełni sprawne.

IMPULS TRAINING CENTER Bielany to także strefa cardio ze sprzętem Life Fitness. Znajduje się w niej ponad 20 maszyn aerobowych: bieżnie, rowerki pionowe, poziome, orbitreki, wiosła, schody. Strefa sztuk walk w IMPULS TRAINING CENTER to 200 mkw. Powierzchni przygotowanej do uprawiania różnych sztuk walk - worki, ring, klatka, ścianka do odbijania, ciężarki, materace i maty.

IMPULS TRAINING CENTER to także sala fitness, odpowiednio wyposażona, z atestowaną podłogą, lustrami i profesjonalnym nagłośnieniem. Zajęcia fitness w klubie Impuls prowadzi profesjonalna kadra, która zawsze służy radą. W klubie jest też sucha sauna (skorzystanie z sauny należy potwierdzić telefonicznie na godzinę i 15 minut przed planowaną wizytą). Impuls Training Center posiada także gabinet fizjoterapeutyczny!

IMPULS TRAINING CENTER Bielany oferuje też treningi personalne, poradnictwo żywieniowe. W recepcji klubu Impuls Warszawa jest fitbar, sklep z odżywkami.

Impuls Fitness to klub fitness (Warszawa), który spełni oczekiwania każdego. Jeśli szukasz w Googlu takich haseł jak: siłownia (Bielany), fitness (Bielany), siłownia (Żoliborz), Warszawa siłownia, fitness Żoliborz, siłownia Bielany, Daniłowskiego Warszawa czy siłownia Warszawa Bielany to Impuls będzie odpowiednim miejscem. A na Myfitweb.pl znajdziesz również: Impuls grafik zajęć i kupisz wejściówki na fitness i na siłownię.

Siłownie Bielany mają różnorodną ofertę, ale to w Impuls Studio każdy znajdzie coś dla siebie. Siłownia Bielany Warszawa, Impuls Fitness grafik, Impuls Fitness Warszawa, fitness Warszawa Bielany, siłownia Stare Bielany – to wszystko znajdziesz u nas, na Myfitweb.pl.Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do IMPULS TRAINING CENTER Siłownia Fitness i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  17,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Obowiązuje na wszystkie zajęcia fitness oraz siłownię
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  90,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  140,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 96 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Film

5,0

Opinie

Ania Kamata
Ania Kamata
Haze

Impuls polecam gorąco, bardzo fajna siłownia i klub fit. Chodzimy razem z koleżanką, jak akurat u niej jestem (a to obok niej). Korzystamy z wejściówek myfitwb - polecam, bo są przystępne cenowo i wygodne.

20/02/2018

Trenowałeś w IMPULS TRAINING CENTER Siłownia Fitness? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do IMPULS TRAINING CENTER Siłownia Fitness

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej