WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Lublin> Jaskinia Solna Solania
loading

Grota solna Lublin (czy też jaskinia solna Lublin lub Solania, Solania Lublin, nazywana też Solania jaskinia solna Lublin, grota solna Lublin Sapiehy) to grota solna w Lublinie o bajkowym wnętrzu i mocy zdrowotnych właściwości.

Znakomite właściwości lecznicze soli znane są od wielu setek lat. Przeprowadzone badania kliniczne potwierdzające niezwykłe efekty jej działania, utwierdziły mnie w przekonaniu, że stworzenie w mieście miejsca, w którym w naturalny i bezpieczny sposób, bez nadmiernego wysiłku można odzyskiwać zdrowie i siły, podnosząc jednocześnie odporność na wiele schorzeń ma sens.

Pod wpływem wielkiej fascynacji tymi zagadnieniami zrodził się pomysł stworzenia „solankowej” komnaty. Mieści się ona w Lublinie na ul. J. Sapiehy 2. Jaskinia solna w Lublinie - to właśnie tu znajduje się największa w kraju jaskinia solna z bardzo efektowną i również największą kaskadą solankową.

W niezwykłym miejscu i w niezwykłej atmosferze odzyskacie Państwo zdrowie, siły witalne, dobry nastrój. Już pięć godzinnych seansów w jaskini równoznacznych jest z tygodniowym pobytem nad morzem w czasie po sztormowej pogody, kiedy w powietrzu znajduje się najwięcej jodu.

Jaskinia solna Lublin Sapiehy to jedyna grota solna w swoim rodzaju. Na Sapiehy (Lublin) zrelaksujesz się po ciężkim dniu. Grota solna opinie ma rewelacyjne, więc musisz ją odwiedzieć koniecznie. Jaskinia solna to zdrowie!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Jaskinia Solna Solania i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  17,50 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  130,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 68 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Jaskinia Solna Solania. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Jaskinia Solna Solania bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Jaskinia Solna Solania dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

TBC/Zdrowy kręgosłup
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł TBC

Najbliższe:

16/12/2019 18:00

Opis zajęć:

Total Body Conditioning, czyli ćwiczenia ogólnorozwojowe, które poprawią naszą kondycję, wzmocnią i ujędrnią wszystkie grupy mięśniowe. Zajęcia poprzedza intensywna rozgrzewka. Często używane są stepy i inne pomocnicze przyrządy: piłki, ciężarki, gumy. Intensywność zajęć jest wysoka, ćwiczenia powtarza się w seriach. Zaangażowane są ramiona, nogi, brzuch.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Joga

Najbliższe:

16/12/2019 19:30

Opis zajęć:

Ćwiczenia jogi pozwalają się zrelaksować, odnaleźć wewnętrzny spokój i pozbyć się stresu. Dodatkowo wzmacniają mięśnie całego ciała. Poprawiają koordynację ruchową. Zajęcia należy dobrać do poziomu zaawansowania.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Pilates, zdrowy kręgosłup
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Pilates

Najbliższe:

12/12/2019 19:00

Opis zajęć:

Pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Jest nazwany „treningiem dobrego samopoczucia”. Regularne ćwiczenia przyczyniają się do wzmocnienia mięśni bez ich nadmiernego rozbudowania - wzmacnia plecy, zyskujemy płaski brzuch i smukłą sylwetkę. Ćwiczenia prowadzą także do odciążenia kręgosłupa, poprawy postawy, uelastycznienia ciała, obniżenia poziomu stresu oraz ogólnej poprawy zdrowia osób ćwiczących.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Opinie

Trenowałeś w Jaskinia Solna Solania? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Jaskinia Solna Solania

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej