WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Lublin> Jaskinia Solna Solania
loading

Grota solna Lublin (czy też jaskinia solna Lublin lub Solania, Solania Lublin, nazywana też Solania jaskinia solna Lublin, grota solna Lublin Sapiehy) to grota solna w Lublinie o bajkowym wnętrzu i mocy zdrowotnych właściwości.

Znakomite właściwości lecznicze soli znane są od wielu setek lat. Przeprowadzone badania kliniczne potwierdzające niezwykłe efekty jej działania, utwierdziły mnie w przekonaniu, że stworzenie w mieście miejsca, w którym w naturalny i bezpieczny sposób, bez nadmiernego wysiłku można odzyskiwać zdrowie i siły, podnosząc jednocześnie odporność na wiele schorzeń ma sens.

Pod wpływem wielkiej fascynacji tymi zagadnieniami zrodził się pomysł stworzenia „solankowej” komnaty. Mieści się ona w Lublinie na ul. J. Sapiehy 2. Jaskinia solna w Lublinie - to właśnie tu znajduje się największa w kraju jaskinia solna z bardzo efektowną i również największą kaskadą solankową.

W niezwykłym miejscu i w niezwykłej atmosferze odzyskacie Państwo zdrowie, siły witalne, dobry nastrój. Już pięć godzinnych seansów w jaskini równoznacznych jest z tygodniowym pobytem nad morzem w czasie po sztormowej pogody, kiedy w powietrzu znajduje się najwięcej jodu.

Jaskinia solna Lublin Sapiehy to jedyna grota solna w swoim rodzaju. Na Sapiehy (Lublin) zrelaksujesz się po ciężkim dniu. Grota solna opinie ma rewelacyjne, więc musisz ją odwiedzieć koniecznie. Jaskinia solna to zdrowie!

Cennik

Niestety, Jaskinia Solna Solania jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Jaskinia Solna Solania? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Jaskinia Solna Solania

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej