WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Bemowo > Joga BeneFit Ewa Schiller Bemowo

Joga Benefit Ewa Schiller Bemowo to szkoła jogi, w której uwagę skupia się na kręgosłupie, ćwiczeniach, niwelowaniu bólu. Każde zajęcia poświęcone są ćwiczeniom na kręgosłup szyjny, piersiowy i lędźwiowy. Dzięki nim nie tylko pozbędziesz się bólu kręgosłupa, ale także zbudujesz mięśniowy gorset.

Zajęcia są relaksujące. Instruktor przedstawia też techniki oddechowe, które dotleniają, wyciszą, rozluźnią a także ukoją nasz system nerwowy. Ćwiczenia rozciągające mają za zadanie zlikwidować sztywność stawów i ścięgien, elastyczność ciała poprawi się, a mięśnie zostaną wzmocnione.

Na Bemowie szkoła ma dwie lokalizacje: ul. Zachodzącego Słońca 25 i Klub Nowy na ul. Wyki 11a. Joga Benefit tworzy dla swoich podopiecznych małe grupy, co daje kameralną atmosferę. Zajęcia są indywidualnie prowadzone, instruktor skupia się na każdym podopiecznym, rozmawia o jego problemach i efektach, jakie chce osiągnąć. Na miejscu dostępne są maty, nie ma potrzeby zabierania swoich. Przedpołudniowe zajęcia trwają 1.5 godziny.

Benefit to szkoła jedyna w swoim rodzaju. Ćwiczenia na kręgosłup szyjny, rytuały tybetańskie, joga w domu, joga asany, joga kręgosłupa – tu zadbasz o siebie w szczególny sposób. Joga dla kręgosłupa jest niczym ekscytacja! A Ewa Schiller wie, jak o niego zadbać. Jeśli szukasz więc: joga Bemowo, joga Warszawa Wola, joga Warszawa Bemowo, medytacja Warszawa, joga Ursynów, joga kręgosłupa Warszawa, joga Wola, Bemowo joga, joga Benefit, joga Bemowo Warszawa, joga na Bemowie, benefit Joga, joga Wola Warszawa – to dobrze trafiłeś. Joga BeneFit Ewa Schiller Bemowo jest szkołą dla Ciebie.

Cennik

Niestety, Joga BeneFit Ewa Schiller Bemowo jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Joga BeneFit Ewa Schiller Bemowo? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Joga BeneFit Ewa Schiller Bemowo

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej