WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ursynów > Joga BeneFit Ewa Schiller Ursynów

Joga Benefit Ewa Schiller Ursynów to kameralna szkoła jogi. Nauczyciele w szczególności nastawieni są tu na ćwiczenia kręgosłupa. Osobne ćwiczenia wykonuje się na kręgosłup szyjny, piersiowy i lędźwiowy. Treningi mają na celu uśmierzenie bólu i zbudowaniu gorsetu mięśniowego. Rozciągające i rozgrzewające ćwiczenia zniwelują sztywność stawów i ścięgien, wzmocnią mięśnie, zwiększając elastyczność ciała.

Na treningach poznasz też techniki oddechowe i relaksacyjne, które dotlenią, ukoją system nerwowy, wyciszą i rozluźnią całe nasze ciało.

Joga Benefit Ewa Schiller na Ursynowie tworzy małe ćwiczeniowe grupy, nie spotkasz się tu z przepełnionymi salami. Zaletą szkoły jest też indywidualne prowadzenie klientów, czyli rozmowa o stanie zdrowia przed pierwszymi zajęciami z każdym uczestnikiem. Zajęcia prowadzi instruktorka z wieloletnim doświadczeniem. Sale do ćwiczeń są jasne, na miejscu dostępne są maty, więc nie musisz jej zabierać ze sobą.

Joga Benefit Ewa Schiller Ursynów proponuje ćwiczenia na kręgosłup szyjny, rytuały tybetańskie. Tu dowiesz się też i podpatrzysz, jak ma wyglądać joga w domu.

Wizyta tu to prawdziwa ekscytacja. Ewa Schiller, prowadząca szkołę, nauczy Cię czym są: joga asany, joga kręgosłupa, sri sri yoga, medytacja (Warszawa). To jedna z bardziej rozpoznawalnych szkół w tej dzielnicy Warszawy: joga Ursynów to nie tylko joga kręgosłupa (Warszawa). Benefit joga to także druga placówka.

Joga Bemowo (joga Warszawa Bemowo), a także dla mieszkańców bliskich dzielnic: joga Warszawa Wola (joga Wola). Bemowo joga czy też joga na Bemowie? Wybór jest jeden: Ewa Schiller i jej joga Benefit.

Cennik

Niestety, Joga BeneFit Ewa Schiller Ursynów jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Opinie

Trenowałeś w Joga BeneFit Ewa Schiller Ursynów? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Joga BeneFit Ewa Schiller Ursynów

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej