WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Praga-Południe > Joga Sztuka Życia – Kordeckiego
loading

Joga Sztuka Życia to szkoła jogi zlokalizowana na warszawskiej Pradze. To szczególne miejsce dla ludzi ceniących sobie work life balance i równowagę wewnętrzną w życiu. Joga Sztuka Życia ma dwie placówki: na ul. Kordeckiego i ul. Jeziorańskiego. Specjalnością tych szkół jest oczywiście joga, zajęcia grupowe dla początkujących i zaawansowanych, ale też kursy, warsztaty i szkolenia. A te organizowane są w różnych zakątkach… nawet świata.

Wspólnym mianownikiem dla działań szkoły jest joga – i to jest najważniejsze dla właścicieli. Pomysłodawczynią Szkoły jest Justyna Wojciechowska – dyplomowana nauczycielka jogi wg metody B.K.S. Iyengara, a także fizjoterapeutka.

W szkole Joga Sztuka Życia znajdziecie bogatą ofertę zajęć jogi, pilatesu i ćwiczeń dla zdrowia kręgosłupa. Jest też joga ogólna, łączona i dla początkujących. Wyjątkowe są wnętrza szkoły – z pewnością miło będzie się praktykowało jogę w tak pięknych salach.

Na Myfitweb.pl kupicie karnety do Joga Sztuka Życia i wejściówki w specjalnych cenach. Na jogę koniecznie powinny wybrać się osoby, które chcą pracować nad świadomością ciała oraz wyczuciem ruchu. Takie ćwiczenia wzmacniają nasz fizycznie i psychicznie. Techniki medytacyjne, które poznamy na zajęciach pozwolą szybko regenerować umysł.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Joga Sztuka Życia – Kordeckiego i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  25,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  250,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 215 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Joga Sztuka Życia – Kordeckiego. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Joga Sztuka Życia – Kordeckiego bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Joga Sztuka Życia – Kordeckiego dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Joga ogólna
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

01/06/2020 07:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia przeznaczone dla osób po grupie początkującej. Na tych zajęciach ugruntowujemy praktykę z grupy początkującej a także uczymy nowych asan oraz medytacji. Program zajęć dobierany jest do możliwości każdego ćwiczącego. Celem tych zajęć jest rozwinięcie umiejętności zdobytych na grupie początkującej oraz nauka bardziej zaawansowanych pozycji, takich jak pozycje odwrócone (stanie na głowie) oraz pozycji balansowych. Zajęcia w grupie ogólnej: – zwiększą (wysubtelnią ) czucie ciała oraz świadomość ruchu – wzmocnią fizycznie i psychicznie – nauczą łatwych technik medytacji, które sprawią, że łatwiej i szybciej będziesz mógł/a regenerować umysł

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga dla początkujących
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

01/06/2020 08:30:00

Opis zajęć:

Zajęcia przeznaczone są dla osób zaczynających swoją przygodę z jogą oraz dla osób które wracają do praktyki po dłuższej przerwie. Na tym etapie uczymy kilkudziesięciu najważniejszych pozycji jogi oraz sztuki relaksowania ciała i umysłu. Rozpoczynając zajęcia w tej grupie nauczysz się: – prawidłowego ustawiania stóp, miednicy i całego kręgosłupa w pozycjach stojących, w siadzie, w leżeniu na plecach, brzuchu oraz podczas skrętów; – zaczniesz lepiej czuć własne ciało, jego ograniczenia oraz miejsca w których czujesz więcej swobody; – nauczysz się prawidłowo oddychać, co pomoże usunąć napięcia ze wszystkich części ciała; – poznasz techniki relaksacyjne i regeneracyjne; Zalecamy praktykę w grupie początkującej min. 3 miesiące.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Joga dla kręgosłupa
Tylko na myfitweb Wejściówka od 20.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

01/06/2020 18:00:00

Opis zajęć:

Zajęcia skierowane do osób mających problemy z kręgosłupem oraz innymi stawami. Praktyka asan w tej grupie różni się tym od innych zajęć, że wybieramy tylko pozycje, które mają szczególnie terapeutyczne działanie na kręgosłup, a także stawy biodrowe, kolanowe, stawy barków i nadgarstków. Praca w tej grupie nastawiona jest na: – wzmacnianie mięśni głębokich brzucha oraz mięśni miednicy – wzmacnianie głębokich mięśni kręgosłupa – rozciąganie przykurczonych mięśni i ścięgien – wydłużanie kręgosłupa- naukę prawidłowej postawy – rozluźnianie napiętych i zmęczonych mięśni w wygodnych pozycjach ułożeniowych Osoby mające zdiagnozowany problem z kręgosłupem, przychodząc na zajęcia powinny zgłosić go nauczycielowi prowadzącemu zajęcia.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w Joga Sztuka Życia – Kordeckiego ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Joga Sztuka Życia – Kordeckiego

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej