WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ochota > Kinetic Medical & Fitness Rokosowska
loading

Klub Kinetic Medical & Fitness na ulicy Rokosowskiej na Ochocie łączy w sobie siłownię, klub fitness i fizjoterapię. Zaletą miejsca jest jego kameralność.

Tu zrealizujesz swoje cele, bez tłumów, w spokoju. Wsparcie trenerów personalnych oraz usługi z zakresu fizjoterapii – czekają na Ciebie.

Klub Kinetic Medical & Fitness na ulicy Rokosowskiej na Ochocie oferuje różnego rodzaju zajęcia fitness – nie tylko dla pań! W ofercie są popularne już TBC, zdrowy kręgosłup, pilates, zumba, a także sztangi, crosstrening i fitball.

Dla tych, którzy wolą siłownię - Klub Kinetic Medical & Fitness na ulicy Rokosowskiej na Ochocie ma w pełni wyposażoną salę – w maszyny, sprzęty do treningu cardio i siłowego.

Kinetic Rokosowska to studio fitness dla wymagających. Rokosowska fitness czy też kinesis Warszawa to siłownia Rokosowska nazywana przez klientów Kinesis Ochota. Fitness Kinetic mieści się tam gdzie basen Rokosowska, więc po treningu można popływać. Fitness Rokosowska kiedyś był też zlokalizowany jako siłownia Nowowiejska, ale od pewnego czasu działa tylko jako Kinetic Warszawa (Rokosowska 10). Fitness Warszawa i Rokosowska basen w jednym miejscu – to jest to!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Kinetic Medical & Fitness Rokosowska i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Obowiązuje na wszystkie zajęcia i siłownię
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  129,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 26 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Kinetic Medical & Fitness Rokosowska. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Kinetic Medical & Fitness Rokosowska bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Kinetic Medical & Fitness Rokosowska dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Trening obwodowy
Tylko na myfitweb Wejściówka od 18.00 zł Interwał

Najbliższe:

01/03/2019 07:00

Opis zajęć:

Trening obwodowy sprawi, że się zmęczysz. Wykonujemy ćwiczenia siłowe z wykorzystaniem obciążenia. Ćwiczenia są w seriach, w odpowiedniej ilości powtórzeń. Nastawiony na maksymalne spalanie i rozbudowę mięśni.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Kameralnie, miło, blisko domu. Dzięki karnetowi myfitweb mam wstęp do tego klubu i do wielu innych w stolicy. Chodzę gdzie chcę i kiedy chcę!

02/02/2018

Trenowałeś w Kinetic Medical & Fitness Rokosowska? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Kinetic Medical & Fitness Rokosowska

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej