WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Ochota > Kinetic Medical & Fitness Rokosowska
loading

Klub Kinetic Medical & Fitness na ulicy Rokosowskiej na Ochocie łączy w sobie siłownię, klub fitness i fizjoterapię. Zaletą miejsca jest jego kameralność.

Tu zrealizujesz swoje cele, bez tłumów, w spokoju. Wsparcie trenerów personalnych oraz usługi z zakresu fizjoterapii – czekają na Ciebie.

Klub Kinetic Medical & Fitness na ulicy Rokosowskiej na Ochocie oferuje różnego rodzaju zajęcia fitness – nie tylko dla pań! W ofercie są popularne już TBC, zdrowy kręgosłup, pilates, zumba, a także sztangi, crosstrening i fitball.

Dla tych, którzy wolą siłownię - Klub Kinetic Medical & Fitness na ulicy Rokosowskiej na Ochocie ma w pełni wyposażoną salę – w maszyny, sprzęty do treningu cardio i siłowego.

Kinetic Rokosowska to studio fitness dla wymagających. Rokosowska fitness czy też kinesis Warszawa to siłownia Rokosowska nazywana przez klientów Kinesis Ochota. Fitness Kinetic mieści się tam gdzie basen Rokosowska, więc po treningu można popływać. Fitness Rokosowska kiedyś był też zlokalizowany jako siłownia Nowowiejska, ale od pewnego czasu działa tylko jako Kinetic Warszawa (Rokosowska 10). Fitness Warszawa i Rokosowska basen w jednym miejscu – to jest to!

Cennik

Niestety, Kinetic Medical & Fitness Rokosowska jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej
5,0

Opinie

Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Kameralnie, miło, blisko domu. Dzięki karnetowi myfitweb mam wstęp do tego klubu i do wielu innych w stolicy. Chodzę gdzie chcę i kiedy chcę!

02/02/2018

Trenowałeś w Kinetic Medical & Fitness Rokosowska? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Kinetic Medical & Fitness Rokosowska

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej