WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Klub Bokserski Legia
loading

Klub bokserski Legia (Warszawa) to odpowiednie miejsce, aby rozpocząć trening bokserski oraz inne sporty walki m.in judo, kick boxing czy karate. Klub bokserski Legia jest blisko Ciebie, bo na Woli. Mieści się na ulicy Jerzego Waldorffa 31. Jeżeli brakuje Ci motywacji, aby coś zmienić w swoim życiu. Jeżeli szukasz miejsca, w którym pod okiem profesjonalnych trenerów nauczysz się boksu lub sztuk walki to odwiedź Klub bokserski Legia.

Klub bokserski Legia oferuje indywidualne lub grupowe zajęcia. Klub posiada dużą i mała salę, a na nich specjalistyczny sprzęt wykorzystywany do treningu bokserskiego i innych sportów walki. Oprócz tego, na miejscu jest siłownia i sauna, z których można skorzystać w ramach treningu lub indywidualnie, wykupując karnet. Obiekt otaczają zielone tereny, które są idealne na treningi biegowe i jazdę na rowerze. Klub położony jest z dala od miastowego zgiełku, jednak nie ma żadnego problemu z dojazdem do niego. Dojazd autobusami do przystanku przy ul. gen Maczka: 186,103,180,409 do przystanku przy ul. Obrońców Tobruku 197.

Dużym atutem klubu jest jego wieloletnia historia sięgająca 1931 roku. Trenerzy z bardzo dużym doświadczeniem pomogą zarówno tym rozpoczynającym swoją drogę, jak i tym doświadczonym. W Klubie bokserskim Legia trenują wyśmienici pięściarze. Są to: Bogdan Gajda, Krzysztof Kosedowski, Adam Kozłowski, Piotr Kroczewski, Ryszard Michalski, Henryk Petrich, Michał Prusak, Albert Sosnowski, Kazimierz Szczerba, Wojciech Wiertel, Daniel Żaboklicki.

Zajęcia w klubie to nie tylko ciężka praca. To również nowi ludzie, fantastyczne przeżycia oraz dobra zabawa. Treningi w klubie bokserskim Legia na Woli nie tylko wzmacniają mięśnie, ale kształtują również charakter. Sprawdź zajęcia boksu oraz cennik na Myfitweb!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach

Opinie

Trenowałeś w Klub Bokserski Legia? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Klub Bokserski Legia

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej