WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Błonie > Krav Maga Mazowsze Błonie
loading

Sekcja Krav Maga Błonie mieści się w Liceum nr 1 ul. Stefana Okrzei 3. To filia szkoły Krav Maga Mazowsze. Ta prowadzi treningi sztuki walki w Warszawie i okolicznych miejscowościach, jest niezależną firmą szkoleniową nie pozostającą pod presją żadnej organizacji co daje wolność wyboru w zakresie współpracy z najlepszymi specjalistami ds. samoobrony, walki wręcz, bezpieczeństwa osobistego, strzelectwa obronnego itp.

Kadrę Krav Maga Błonie tworzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy, mający za sobą całe lata treningu, jednak nie spoczywający na laurach, a stale ćwiczący i podnoszący swój warsztat. Jako nieliczni w Warszawie uczymy krav maga w pełnej, dynamicznej i realnej formie zorientowanej na trening przetrwania i walki ulicznej. Nie tracimy czasu na trening technik, które nie mają przełożenia na realne zastosowanie.

Celem Krav Maga Błonie jest propagowanie krav maga jako pełnego, skutecznego systemu samoobrony i walki nastawionego na niesportowe zastosowanie. W Krav Maga Błonie dbają o to, żeby treningi były dokładnie przemyślane, nie zastępują treningu walki wykładem.

Izraelska sztuka walki jest coraz bardziej popularna. Interesuje Cię siłownia (Błonie)? A może wybierz się do liceum Błonie na trening krav maga? Izraelska krav maga nauczy Cię nie tylko walki. Samoobrona krav maga przyda się każdemu, na zajęcia mogą chodzić nawet dzieci. Izraelska sztuka walki, czyli krav maga (Błonie), to także sport dla pań.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Krav Maga Mazowsze Błonie i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  140,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 51 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Krav Maga Mazowsze Błonie. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Krav Maga Mazowsze Błonie bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Krav Maga Mazowsze Błonie dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Krav Maga grupa początkująca i kontynuująca
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

18/01/2019 18:00

Opis zajęć:

Krav Maga to nowoczesny, praktyczny czerpiący z wielu źródeł (judo, boks, zapasy, ju-jitsu i inne) system samoobrony i walki wręcz. Jako, że granica między tymi dwoma pojęciami jest bardzo płynna potrzebne jest wieloaspektowe podejście do sprawy umożliwiające jednostce w wyniku treningu umiejętność przetrwania niezależnie od kształtu, charakteru i przebiegu starcia. Niemniej jednak istota systemu leży w czymś więcej niż tylko połączeniu ze sobą technik obron, uderzeń, kopnięć oraz rzutów.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w Krav Maga Mazowsze Błonie ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Krav Maga Mazowsze Błonie

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej