WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Błonie > Krav Maga Mazowsze Błonie
loading

Sekcja Krav Maga Błonie mieści się w Liceum nr 1 ul. Stefana Okrzei 3. To filia szkoły Krav Maga Mazowsze. Ta prowadzi treningi sztuki walki w Warszawie i okolicznych miejscowościach, jest niezależną firmą szkoleniową nie pozostającą pod presją żadnej organizacji co daje wolność wyboru w zakresie współpracy z najlepszymi specjalistami ds. samoobrony, walki wręcz, bezpieczeństwa osobistego, strzelectwa obronnego itp.

Kadrę Krav Maga Błonie tworzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy, mający za sobą całe lata treningu, jednak nie spoczywający na laurach, a stale ćwiczący i podnoszący swój warsztat. Jako nieliczni w Warszawie uczymy krav maga w pełnej, dynamicznej i realnej formie zorientowanej na trening przetrwania i walki ulicznej. Nie tracimy czasu na trening technik, które nie mają przełożenia na realne zastosowanie.

Celem Krav Maga Błonie jest propagowanie krav maga jako pełnego, skutecznego systemu samoobrony i walki nastawionego na niesportowe zastosowanie. W Krav Maga Błonie dbają o to, żeby treningi były dokładnie przemyślane, nie zastępują treningu walki wykładem.

Izraelska sztuka walki jest coraz bardziej popularna. Interesuje Cię siłownia (Błonie)? A może wybierz się do liceum Błonie na trening krav maga? Izraelska krav maga nauczy Cię nie tylko walki. Samoobrona krav maga przyda się każdemu, na zajęcia mogą chodzić nawet dzieci. Izraelska sztuka walki, czyli krav maga (Błonie), to także sport dla pań.

Cennik

Niestety, Krav Maga Mazowsze Błonie jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Krav Maga Mazowsze Błonie ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Krav Maga Mazowsze Błonie

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej