WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Grodzisk Mazowiecki> Krav Maga Mazowsze Grodzisk Mazowiecki
loading

Sekcja Krav Maga Grodzisk Mazowiecki KMM spotyka się na treningach w ZSS na ul. Kilińskiego 21. Krav Maga Grodzisk Mazowiecki to sekcja szkoły Krav Maga Mazowsze – znanej i lubianej nie tylko w Warszawie, ale też w ościennych miasteczkach.

Krav maga to sztuka walki, która uczy samoobrony, walki wręcz, bezpieczeństwa osobistego. Kadrę szkoły tworzą wysoko wykwalifikowani instruktorzy, mający za sobą całe lata treningu, nadal ćwiczący i podnoszący swój warsztat. Jeśli chcesz nauczyć się krav magi w pełnej, dynamicznej i realnej formie zorientowanej na trening przetrwania i walki ulicznej, to zapisz się na trening do sekcji szkoły w Grodzisku Mazowieckim. W tej szkole nie liczy się teoria, a realne zastosowanie.

Właścicielom szkoły zależy na propagowaniu krav maga jako pełnego, skutecznego systemu samoobrony i walki nastawionego na niesportowe zastosowanie. - Dbamy o to, żeby treningi były dokładnie przemyślane, jednak nie próbujemy zastąpić treningu walki wykładem – mówią organizatorzy.

Boks (Grodzisk Mazowiecki), nauka walki nożem, kursy (Grodzisk Mazowiecki), szkolenia (Grodzisk Mazowiecki), kickboxing (Grodzisk Mazowiecki) – tego nauczą Cię w szkole Krav Maga Mazowsze Grodzisk Mazowiecki. Nauka boksu krok po kroku czy nauki walki nie będzie mieć przed Tobą tajemnic.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Krav Maga Mazowsze Grodzisk Mazowiecki i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  140,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 96 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Krav Maga Mazowsze Grodzisk Mazowiecki. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Krav Maga Mazowsze Grodzisk Mazowiecki bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Krav Maga Mazowsze Grodzisk Mazowiecki dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Krav Maga grupa początkująca i kontynuująca
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

26/01/2021 20:15:00

Opis zajęć:

Krav Maga to nowoczesny, praktyczny czerpiący z wielu źródeł (judo, boks, zapasy, ju-jitsu i inne) system samoobrony i walki wręcz. Jako, że granica między tymi dwoma pojęciami jest bardzo płynna potrzebne jest wieloaspektowe podejście do sprawy umożliwiające jednostce w wyniku treningu umiejętność przetrwania niezależnie od kształtu, charakteru i przebiegu starcia.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy

Film

Opinie

Trenowałeś w Krav Maga Mazowsze Grodzisk Mazowiecki? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Krav Maga Mazowsze Grodzisk Mazowiecki

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej