WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Mokotów > Krav Maga Mazowsze Warszawa Mokotów
loading

Krav Maga Mazowsze Mokotów znajduje się doskonałej lokalizacji przy ulicy Wiktorskiej 99 w pobliżu metra Racławicka, co pozwala na dogodny dojazd do szkoły. Oddział szkoły znajdujący się na Mokotowie jest jedynym z 5 sekcji popularnej szkoły Krav Maga Mazowsze w Warszawie.

Uczęszczając na zajęcia do Krav Magi Mazowsze Mokotów nauczysz się praktycznych aspektów samoobrony m.in. jak obronić się przed niespodziewanych atakiem lub napadem ulicznym. W szkole stawia się na praktykę, nie na teorię. Zajęcia odbywają się grupach mieszanych damsko-męskich. Jeśli szukasz zajęć sportowych na Mokotowie, w pobliżu pracy, szkoły czy miejsca zamieszkania to Krav Maga Mazowsze Mokotów to doskonały wybór. Nie czekaj dłużej, kup wejściówkę na zajęcia na Myfitweb i korzystaj!

Wiktorska 99 to dobry adres dla fanów sportów walki. Krav maga system to sposób walki, którego możesz nauczyć się też Ty! Kto wygrywa ranking klubów (Warszawa)? Na pewno warta polecenia jest krav maga Mokotów (krav maga Warszawa Mokotów). Klub (Mokotów) to doświadczona kadra, porządne treningi, praktyka i renomowana szkoła. Jeśli chcesz wybrać się na krav maga (Warszawa Mokotów) czy też krav maga (Mokotów) to idź na zajęcia do tej szkoły!

Cennik

Niestety, Krav Maga Mazowsze Warszawa Mokotów jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

Opinie

Trenowałeś w Krav Maga Mazowsze Warszawa Mokotów ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Krav Maga Mazowsze Warszawa Mokotów

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej