WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

LAVO fun to jeden z większych klubów fitness i siłowni w okolicach podwarszawskiego Piaseczna. LAVO fun dokładnie mieści się na ulicy Geodetów w Józefosławiu. To nowoczesny klub, z przestrzenią fitness, siłownią, kortami do tenisa, badmintonem i strefą spa – z masażami i bogatą ofertą wellness.

LAVO fun zajmuje miejsce dawnego Tuan Clubu. Pokaźnych rozmiarów obiekt to nie tylko centrum sportu, ale też rozrywka dla całej rodziny. Na ponad 4000 mkw. Powierzchni klienci znajdą strefę treningową i zajęcia fitness, korty tenisowe – kryte i na zewnątrz, korty do squasha, strefę wellness. Zamiast basenu, po dawnym Tuan Club, właściciele otwierają strefę relaksu z barem, w którym będzie można odpocząć po treningu.

- LAVO to nie tylko klub sportowy, ale również profesjonalne zaplecze wellness, opieka rehabilitantów – przyznają właściciele. Lavo na Geodetów to na pewno miejsce warte odwiedzenia, sam obiekt robi wrażenie, a co dopiero jego oferta. W klubie Lavo grafik zajęć jest bardzo rozbudowany. Każdy znajdzie coś dla siebie – i zajęcia spokojne i energiczne, dla osób w różnym wieku.

Klub Lavo Józefosław to Blisko 600 mkw. przestrzeni do treningów, a w planach jest także otwarcie parku rozrywki dla najmłodszych. Oferta Lavo Fitness Klub dostępna jest także na Myfitweb.pl – wejściówki na zajęcia fitness i siłownię możecie kupić u nas za 15 zł, karnety Open za 190 zł miesięcznie. Niżej znajdziecie cały cennik Lavo, (patrz: Lavo Fitness Józefosław Cennik). Do zobaczenia na treningu!

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do LAVO. i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Wejściówka na siłownię lub dowolne zajęcia fitness z grafiku.
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  90,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  190,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 170 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik LAVO.. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do LAVO. bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek LAVO. dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Wejściówka na siłownię
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Siłownia

Najbliższe:

29/05/2020 07:00:00

Opis zajęć:

Wejściówka na siłownię. LAVO fun to jeden z większych klubów fitness i siłowni w okolicach podwarszawskiego Piaseczna. LAVO fun dokładnie mieści się na ulicy Geodetów w Józefosławiu. To nowoczesny klub, z przestrzenią fitness, siłownią, kortami do tenisa, badmintonem i strefą spa – z masażami i bogatą ofertą wellness.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Wejściówka na kort tenisowy
Tylko na myfitweb Wejściówka od 45.00 zł Tenis

Najbliższe:

29/05/2020 07:00:00

Opis zajęć:

Wejściówka na kort tenisowy. LAVO fun to jeden z większych klubów fitness i siłowni w okolicach podwarszawskiego Piaseczna. LAVO fun dokładnie mieści się na ulicy Geodetów w Józefosławiu. Po zakupie wejściówki na kort tenisowy - umów się na daną godzinę bezpośrednio w klubie.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Gimnastyka dla seniorów
Tylko na myfitweb Wejściówka od 15.00 zł Zajęcia Fitness

Najbliższe:

01/06/2020 10:00:00

Opis zajęć:

Gimnastyka dla seniorów to proste zajęcia, które wzmacniają całe ciało. Innymi słowy to kombinacja kroków podstawowych na stepie, macie i z drobnym obciążeniem.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Film

Opinie

Trenowałeś w LAVO.? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej