WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Łódź> Polesie > Lejdis Studio Lipowa
loading

Pole dance (Łódź) nauczysz się tańczyć w Lejdis Studio Łódź, ulica Lipowa 15/17 Łódź. Taniec na rurze (Łódź) to specjalność Lejdis Studio Lipowa. Jeśli chcesz się zapisać na kurs pole dance Lodz to sprawdź ofertę Lejdis Studio Łódź Lipowa. Pool dance (Łódź) nie będzie mieć przed Tobą tajemnic. A Lejdis Studio Open Space Łódź pokochasz już od pierwszych zajęć. Uwaga! Taniec na rurze (Lodz) uzależnia!

Lejdis Studio Lipowa to jeden z popularniejszych klubów w Łodzi. Miejsce dla pań, w którym znajdą trochę relaksu, zabawy, ale też efektywny trening! Lejdis Studio to sieć nowoczesnych klubów fitness. Obiekty pod szyldem Lejdis Studio są też w Warszawie, w Lublinie, w Zgierzu.

Lejdis Studio mieści się w Łodzi na ulicy Lipowej 15/17 i zaprasza panie, które chcą trenować. W ofercie są różne formy fitnessu takie jak: pole dance, burleska, szkoła tańca na szpilkach, TRX, RIPPER P90X i inne. Oferta klubu wciąż się rozwija, wprowadzane są nowe formy aktywności, klubowiczki mogą testować światowe trendy.

Kadra instruktorska to najlepsi trenerzy w swoich dziedzinach sportu. Jak mówią, kształtują nie tylko ciało, ale też charaktery. Bo uprawienie sportu ćwiczy naszą wolę, samodyscyplinę, motywuje, pomaga się zrelaksować.

Lejdis Studio Łódź Lipowa znane jest głównie z zajęć pole dance. Taniec na rurze sprawi, że staniesz się gibka, wyćwiczysz całe ciało, kondycja wzmocni się, a mięśnie zaczną się kształtować. Ta aktywność, który łączy w sobie akrobatykę, fitness i taniec. Na sali treningowej daje nieźle popalić, ale też jest widowiskowa. Dlatego coraz więcej kobiet zapisuje się na zajęcia pole dance. Po zajęciach masz gwarantowane wzmocnienie mięśni pleców i ramion, zmniejszą się też bóle kręgosłupa – można powiedzieć, że pole dance leczy dolegliwości! Wiele kobiet, które regularnie przychodzą na taniec na rurze twierdzi, że jest to nie tylko sport, ale też styl życia. Pasja, która zaraża, szybko łapie się bakcyla.

Lejdis Studio Łódź Lipowa prowadzi też różnego rodzaju kursy: np. szpagaty, pole dance, lejdis bungee.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Lejdis Studio Lipowa i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  350,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 226 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Film

Opinie

Trenowałeś w Lejdis Studio Lipowa? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Lejdis Studio Lipowa

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej