WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Wola > Lejdis Studio Wola
loading

Lejdis Studio to popularna ogólnopolska sieć Szkół Tańca Pole Dance, jak również alternatywnych form fitnessu. Studio przez pewien czas znajdowało się niedaleko Śródmieścia Warszawy, przy ulicy Kolejowej 47. Teraz do Lejdis musicie udać się na Wolę, a dokładnie na ul. Sokołowską 9.

Lejdis Studio to sieć klubów fitness dla osób, które chcą zadbać o swoje ciało.

Nowoczesne sale treningowe, przyjazna atmosfera i profesjonaliści – to cechuje Lejdis Studio. W klubie możecie wybierać pośród zajęć: pole dance, burleska, szkoła tańca na szpilkach, TRX, RIPPER P90X i innych. Lejdis Studio czeka właśnie na Ciebie!

Lejdis Studio Kolejowa Wawa to także społeczność ludzi uzależnionych od tańca i aktywnego trybu życia. Lejdis Kolejowa nie tylko zadba o Twoje ciało ale także o pewność siebie, charakter oraz seksapil. Tu nauczysz się wiele!

Pole dance jest na czasie. A Lejdis Studio Kolejowa się w nim specjalizuje! Chcesz wybrać się na pole dance Warszawa, taniec na rurze Warszawa to Kolejowa 47 to dobry adres. Pole dance Warszawa Multisport czy też pole fitness to nic innego jak zajęcia pole dance Warszawa. Można powiedzieć, że są niczym akrobatyka dla dorosłych Warszawa. Akrobacje na rurce to lejdis art. Pole dance Multisport Warszawa możesz wymiennie ćwiczyć z zumba studio Warszawa i akrobatyka Warszawa. Kochasz taniec, pokochasz to miejsce!

Cennik

Niestety, Lejdis Studio Wola jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej

Film

5,0

Opinie

Ania Kamata
Ania Kamata
Haze

Lejdis Studio to bardzo fajne, kobiece miejsce, z wejściówką myfitweb.pl byłam teraz pierwszy raz na zajęciach i muszę przyznać, że to super opcja. Za 20 zł zajęcia. Na pewno pójdę jeszcze nie jeden raz.

20/02/2018
Aleksandra Glegoła
Aleksandra Glegoła
Haze

Super klimat, extra instruktorzy, aż chce się ćwiczyć!

30/01/2018

Trenowałeś w Lejdis Studio Wola? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Lejdis Studio Wola

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej