WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

Strona główna > Kluby > Warszawa> Wola > Martial Arts Wyszomierski Team
loading

Szkoła Martial Arts Wyszomierski Team powstała w 2016 roku. To działalność, która skupia instruktorów sztuk walki prowadzących zajęcia z zakresu samoobrony, Modern Combat Hosin-Sul, Taekwondo ITF i Hapkido. Gwarantuje profesjonalne podejście do procesu nauczania oraz daje rękojmię i gwarancję satysfakcji, zadowolenia. Założycielem Martial Arts Wyszomierski Team jest Grzegorz Wyszomierski.

Grzegorz Wyszomierski to trener Taekwon-Do oraz Hapkido. Przed wiele lat pracował też nad swoim systemem walki wręcz - Modern Combat "Hosin-Sul". W jednym zdaniu - ponad 30 lat trenuje sztuki walki. Oznacza to, że jest cierpliwy, wyrozumiały i otwarty na zdanie innych. Każdy trening przygotowywany jest indywidualnie, tak aby osoba z którą trenuje robiła jak najszybsze postępy.

Szukasz szkoły sztuki walk na Towarowej? A może Teakwono Warszawa, Teakwondo Warszawa Centrum, Hapkido Warszawa? Szkoła Martial Arts Wyszomierski Team spełni twoje oczekiwania. Martial Arts Wyszomierski Team (Polskie Zrzeszenie Taekwondo) nauczy Cię hapkido. Grzegorz Wyszomierski, założyciel szkoły, to wysokiej klasy instruktor i specjalista od hapkido (Warszawa).

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Martial Arts Wyszomierski Team i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  15,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  90,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  120,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 46 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Martial Arts Wyszomierski Team. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Martial Arts Wyszomierski Team bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Martial Arts Wyszomierski Team dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Taekwondo
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

21/10/2019 20:00

Opis zajęć:

„Tae” oznacza skakanie, latanie, kopnięcie i gwałtowne uderzenie nogą. „Kwon” oznacza pięść, niszczenie ręką, ciosy i uderzenia. „Do” oznacza sztukę lub drogę zbudowaną i umocnioną przez świętych i mędrców przeszłości. Taekwondo grupa zaawansowana. Taekwondo grupa początkująca.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Hapkido
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

21/10/2019 18:00

Opis zajęć:

HAPKIDO – koreańska sztuka walki, opierająca się na wykorzystaniu siły przeciwnika. Nazwa hapkido oznacza drogę harmonijnej energii. „Hap” – harmonia, koordynacja. „Ki” – energia i „Do” – droga. Początkowo Hapkido posiadało jedynie dźwignie, rzuty i uderzenia w punkty witalne. Obecnie zawiera uderzenia ręczne i kopnięcia oraz użycie małych przedmiotów jak kije, laska, pas, sznur. Reasumując, można stwierdzić , że Hapkido zawiera dźwignie z aiki jujitsu, wysokie rzuty z JUDO, techniki ręczne z KARATE i kopnięcia z TAE KYON’ oraz TAEKWON-DO. Hapkido grupa początkująca.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
Modern Combat Hosinsul
Tylko na myfitweb Wejściówka od 12.00 zł Sztuki walki

Najbliższe:

22/10/2019 18:00

Opis zajęć:

Nazwa „combat”, polska nazwa „walka wręcz”. Ma na celu naukę skutecznej i prostej metody walki wręcz. W większoći przypadków tworzona dla służb mundurowych i modyfikowana do ich specyfiki. Inaczej nauczani powinni być np.; komandosi wojskowi, których zadaniem jest jak najszybsze zlikwidowanie wroga, a inaczej komandosi policyjni, którzy mają za zadanie obezwładnić przestępcę. Innej metodyki oraz technik szkolenia będziemy używać dla funkcjonariuszy straży miejskiej a jeszcze innej dla funkcjonariuszy służb więziennictwa. Combat Hosin-Sul jest połączeniem nauki walki wręcz z samoobroną. System ten oparty jest na koreańskich sztukach walki (Taekwondo, Hapkido) i przeznaczony dla osób cywilnych. Został opracowany pod koniec lat 90. przez Grzegorza Wyszomierskiego IX Dan.

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
+ Zobacz więcej

Opinie

Trenowałeś w Martial Arts Wyszomierski Team ? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Wciąż szukasz? Rzuć okiem na kluby podobne do Martial Arts Wyszomierski Team

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej