WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Joga Milabo to miejsce, w którym obowiązuje wyjątkowe podejście do życia. Energia i ruch łączy się z muzyką i relaksem. A siła i moc ciała wpływa na nasz umysł. W Joga Milabo króluje teoria holistyczna, która zakłada, że świat to całość, niedający się sprowadzić do sumy części. I tak w Milabo do umysłu dociera się przez ciało, a te traktuje się jak nierozerwalną całość, tworzącą każdego z nas.

Prowadzone są zajęcia stacjonarne Joga Multistyle. Co tydzień odbywają się zajęcia z innego rodzaju jogi: vinyasa flow, ashtanga, hatha i jin joga. Właściciele szkoły co miesiąc organizują inne warsztaty rozwojowe i pracy nad własnym ciałem. Kilka razy w roku odbywają się weekendowe wyjazdy z jogą dla pań w okolice Warszawy. W okresie wakacyjnym można natomiast zapisać się na wyjazdy windsurfingowe z jogą w tle, a w okresie zimowym na narciarsko-snowboardowe.

Zajęcia Joga Milabo odbywają się na ul. Hożej 51, w Centrum Sztuki Kartonovnia. Wystarczy przejść przez podwórze, wybrać drzwi na wprost, po prawej od klatki schodowej, szkołę jogi znajdziecie na 2. piętrze.

Milabo Joga to joga dla początkujących, afirmację, ćwiczenia oddechowe, mantry, mantry buddyjskie, techniki oddechowe. Na zajęciach dowiesz się też jak wykonać prawidłowo cwiczenia oddechowe, czym są techniki oddychania, co to jest pranajama i jak wygląda joga dla początkujących w domu. Czym w ogóle jest joga w domu i jak ćwiczyć w domu, jak wyglądają ćwiczenia oddechowe na stres? Na pewno najlepiej skorzystać od razu z pomocy specjalistów i instruktorów z Milabo Joga.

Cennik

Wybierz pomiędzy ofertą, która znajduje się tylko na Myfitweb lub przejrzyj cennik klubu. Tylko u nas kupuj wejściówki w promocyjnych cenach oraz Multikarnet Myfitweb Open, umożliwiający wejście do Milabo Joga i każdego innego klubu, gdzie cena karnetu jest równa lub niższa

 • myfitweb

  Wejściówka

  20,00 /wejście
  • Pojedyncze wejściówki w promocyjnej cenie
  • Wykorzystaj w przeciągu 14 dni
  • Ładowanie...
  Kup teraz
  • Ważna przez 14 dni od daty kupna
  • Do wykorzystania na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  6 wejść

  120,00 /6 wejść
  • Wykorzystaj w przeciągu 28 dni
  Kup teraz
  • Ważna przez 28 dni od daty kupna
  • Do wykorzystania na wszystkie zajęcia
  Dodatkowe informacje?
 • myfitweb

  Open

  150,00 /miesiąc
  • Karnet miesięczny, bez umowy długoterminowej
  • Nielimitowana ilość wejść do wybranego klubu i 126 innych
  • Zrezygnuj kiedy chcesz, automatyczne płatności
  • Brak opłaty wpisowej
  • Możliwość zawieszenia karnetu na okres do 21 dni każdego miesiąca
  • Korzystaj bez limitu z klubów, w których karnet Myfitweb Open jest w tej samej lub niższej cenie
  Dodatkowe informacje?

Grafik

Sprawdź grafik Milabo Joga. Kupuj wejściówki do 60 proc. taniej do Milabo Joga bez zobowiązań i stałych opłat. Ćwicz regularnie tak jak lubisz z pełną swobodą, bez umowy i stałych opłat

Sprawdź grafik i kup wejściówki

Rodzaje wejściówek

Przejrzyj stałą ofertę promocyjnych wejściówek Milabo Joga dostępnych tylko na Myfitweb. Ćwicz z nami regularnie z pełną swobodą bez zobowiązań w postaci karnetu czy umowy, do tego w rewelacyjnych cenach!

Joga Multistyle
Tylko na myfitweb Wejściówka od 17.50 zł Joga

Najbliższe:

21/10/2019 19:30

Opis zajęć:

JOGA to w MILABO: -> nie tylko asany (pozycje), ale także relaks z muzyką, ruchem, oddechem, śpiewem oraz intencją, ze świeczkami i olejkami, w atmosferze spokoju, harmonii, energii i koncentracji. -> Wzmacnianie mięśni, uelastycznianie stawów, rzeźbienie sylwetki, redukcja napięć i relaksacja -> Rozwój duchowy, intelektualny, medytacja, kształtowanie postawy życiowej, piękno, moralność, dobro. Co tydzień inny rodzaj Jogi w kolejności: -> Vinyasa Flow, Jin Joga, Hatha Joga, Asthanga Joga

Sprawdź grafik klubu Pozostałe terminy
5,0

Opinie

23423 DAd
23423 DAd
Haze

123213213 dssvff2 233f2f2ff22f2f 23 r323d d 2323d23

07/06/2019

Trenowałeś w Milabo Joga? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej