WITAJ NA MYFITWEB

Na Myfitweb kupisz tanie wejściówki oraz karnety umożliwiające wejście do wielu klubów. Z nami zaplanujesz dietę oraz trening.

Nie masz jeszcze konta?

LUB
POKAŻ

Wybierając „Zarejestruj się” akceptujesz Regulamin Myfitweb, Politykę prywatności oraz pliki cookies.

loading

Joga Milabo to miejsce, w którym obowiązuje wyjątkowe podejście do życia. Energia i ruch łączy się z muzyką i relaksem. A siła i moc ciała wpływa na nasz umysł. W Joga Milabo króluje teoria holistyczna, która zakłada, że świat to całość, niedający się sprowadzić do sumy części. I tak w Milabo do umysłu dociera się przez ciało, a te traktuje się jak nierozerwalną całość, tworzącą każdego z nas.

Prowadzone są zajęcia stacjonarne Joga Multistyle. Co tydzień odbywają się zajęcia z innego rodzaju jogi: vinyasa flow, ashtanga, hatha i jin joga. Właściciele szkoły co miesiąc organizują inne warsztaty rozwojowe i pracy nad własnym ciałem. Kilka razy w roku odbywają się weekendowe wyjazdy z jogą dla pań w okolice Warszawy. W okresie wakacyjnym można natomiast zapisać się na wyjazdy windsurfingowe z jogą w tle, a w okresie zimowym na narciarsko-snowboardowe.

Zajęcia Joga Milabo odbywają się na ul. Hożej 51, w Centrum Sztuki Kartonovnia. Wystarczy przejść przez podwórze, wybrać drzwi na wprost, po prawej od klatki schodowej, szkołę jogi znajdziecie na 2. piętrze.

Milabo Joga to joga dla początkujących, afirmację, ćwiczenia oddechowe, mantry, mantry buddyjskie, techniki oddechowe. Na zajęciach dowiesz się też jak wykonać prawidłowo cwiczenia oddechowe, czym są techniki oddychania, co to jest pranajama i jak wygląda joga dla początkujących w domu. Czym w ogóle jest joga w domu i jak ćwiczyć w domu, jak wyglądają ćwiczenia oddechowe na stres? Na pewno najlepiej skorzystać od razu z pomocy specjalistów i instruktorów z Milabo Joga.

Cennik

Niestety, Milabo Joga jeszcze nie dołączył do Myfitweb i nie będziesz mógł kupić wejściówek czy karnetów u nas ☹

Natomiast możesz kupować wejściówki do 70% taniej i multikarnety Myfitweb do klubów w okolicy. Sprawdź ofertę i ćwicz tak jak lubisz bez zobowiązań i umów

Szukaj dalej
5,0

Opinie

23423 DAd
23423 DAd
Haze

123213213 dssvff2 233f2f2ff22f2f 23 r323d d 2323d23

07/06/2019

Trenowałeś w Milabo Joga? Dodaj własną opinię

Dodaj opinię

Inne kluby w okolicy, do których kupisz wejściówki lub multikarnety Myfitweb

Nie znalazłeś odpowiedniego klubu?

Szukaj dalej